Preludium Fundacji. Fundacja. Tom 1
Pierwszy tom znakomitego cyklu FundacjaPodczas Zjazdu Dziesięcioletniego na Trantorze, stołecznym świecie Imperium, młody matematyk Hari Seldon przedstawia referat, z którego wynika, że wzory psychohistoryczne pozwolą być może kiedyś przewidywać zachowania dużych zbiorowisk ludzkich, a co za tym idzie - przyszłość. Kiedy wieści o tym docierają do Imperatora, Hari Seldon musi uciekać. Ścigany przezCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Rebis
- Serie: Fundacja
- Data premiery: 2023-03-14
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 352
- Wymiary: 235 x 157
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3340132
Tytuł
Preludium Fundacji. Fundacja. Tom 1
Autor
Wydawnictwo
Serie:
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
352
Typ okładki
twarda
Wydanie
2
Data premiery
2023-03-14
Rok wydania
2023
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
235 x 157
Waga
0.62 kg
Wysokość
157 mm
Długość
150 mm
Głębokość
225 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
160 mm
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Preludium Fundacji. Fundacja. Tom 1” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










