Xi

Praktyczne NLP

Czy potrafisz umiejętnie wykorzystać swoją szansę?Marzysz o życiu pełnym sukcesów i dobrej passy, ale wszelkie podjęte przez Ciebie działania nie przynoszą rezultatów? Chcesz zarabiać pieniądze zamiast ciągle je wydawać na coraz to nowe sposoby, które mają zagwarantować Ci ruch w biznesie? Być może nie postępujesz odpowiednio lub brak Ci odwagi czy motywacji do działania. Ale pamiętaj, że to, jak Czytaj więcej

Czy potrafisz umiejętnie wykorzystać swoją szansę?

Marzysz o życiu pełnym sukcesów i dobrej passy, ale wszelkie podjęte przez Ciebie działania nie przynoszą rezultatów? Chcesz zarabiać pieniądze zamiast ciągle je wydawać na coraz to nowe sposoby, które mają zagwarantować Ci ruch w biznesie? Być może nie postępujesz odpowiednio lub brak Ci odwagi czy motywacji do działania. Ale pamiętaj, że to, jak potoczy się Twoje życie i czy wykorzystasz swoją szansę na rozwój, zależy tylko od Ciebie.

Sukces jest w Tobie

Programowanie neurolingwistyczne opiera się na założeniu, że w każdym z nas są już wszystkie niezbędne zasoby, by osiągnąć sukces. Nauka zasad NLP pomoże Ci wydobyć te potrzebne w danej chwili. Jeśli chcesz wpływać na innych, naucz się kierować sobą. Wchodząc w relację z innymi masz szansę poznać, kim jesteś. Niejednokrotnie wymaga to weryfikacji swojego własnego obrazu. Warto wówczas skorzystać z narzędzi, jakie daje NLP, ucząc przekraczania granic schematów, które często przeszkadzają cieszyć się z życia takiego, jakim ono jest.

Zaplanuj swój sukces!

Poznaj jego najważniejsze założenia - filary szczęścia, dzięki którym zrozumiesz, skąd bierze się różnica pomiędzy tymi, którzy osiągają sukcesy, a tymi, którzy ciągle próbują je osiągnąć. Zamiast ciągle gonić za szczęściem, podejdź do tego inaczej. Świadomie zaplanuj swoją przyszłość - korzystając ze strategii linii czasu (time line) możesz przewidzieć, co dokładnie zdobędziesz np. za 5 lat. Pozytywne myślenie i motywacja wewnętrzna sprawiają, że dokonują się w Tobie zmiany i następuje rozwój osobisty. Techniki zaprezentowane w publikacji wpływają na Twoją podświadomość i myśli, co budzi drzemiący w Tobie potencjał.

Czym się kierować, by osiągnąć to, czego się pragnie?

Poprzez praktyczne wskazówki NLP zawarte w publikacji będziesz mógł precyzyjnie określić, hierarchizować i realizować cele, poznawać siebie i odkrywać swoją misję życiową. Pomysł na biznes przyjdzie ci z łatwością i zaczniesz realizować swoje marzenia w pracy, firmie, domu czy na innej płaszczyźnie życiowej. Tę książkę powinni przeczytać wszyscy, którzy szukają sposobów na poprawę jakości swojego życia. Są tu bowiem ćwiczenia i narzędzia, dzięki którym sukces i bogactwo będą na wyciągnięcie ręki. Tak naprawdę sekret na osiągnięcie sukcesu tkwi głównie w nas samych.

To Ty jesteś menedżerem własnego życia!
Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
258979
Tytuł
Praktyczne NLP
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
232
Data premiery
2011-05-10
Rok wydania
2011
Wymiary produktu [mm]
205 x 145
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.29
Długość
205
Głębokość
145
Wysokość
12
Nasza cena
19,19 zł
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Praktyczne NLP” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 22. maja, środa
0,00 zł
258979
Ładowanie...