Xi
 » Gry  » Gry planszowe  » Gry planszowe dla dzieci

Najczęściej kupowane razem

Poznajmy się. Gra wspierająca kompetencje społeczno-emocjonalne
48,89 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
252,47 zł

"Poznajmy się. Gra wspierająca kompetencje społeczno-emocjonalne" - twórz dobre relacje z innymi ludźmi dzięki prostej grze towarzyskiej!

Gra karciana "Poznajmy się. Gra wspierająca kompetencje społeczno-emocjonalne" to świetny sposób na naukę umiejętności społecznych, a dzięki prezentowanym kartom przeprowadzisz ciekawą rozgrywkę, ułatwiającą zrozumienie emocji i potrzeb innych ludzi. Gra uczy empatii, współpracy, wyrozumiałości oraz uszanowania różnych poglądów. To rewelacyjne wsparcie dla terapeuty, prowadzącego zajęcia z grupami socjoterapeutycznymi, a także dla nauczyciela, który chce ubarwić swoje lekcje.

Dla kogo przeznaczona jest gra "Poznajmy się. Gra wspierająca kompetencje społeczno-emocjonalne"?

  • dla uczniów, którzy mają problemy z interpretacją emocji

  • dla grup socjoterapeutycznych

  • dla zespołów klasowych podczas lekcji wychowawczych (od klasy IV)

Na czym polega gra "Poznajmy się. Gra wspierająca kompetencje społeczno-emocjonalne"?

W pudełku znajdziesz 48 kart, które podzielono na 4 kategorie. Dzięki nim porozmawiasz z uczestnikami zajęć o tym, czym się interesują, jaką mają osobowość, jakie emocje odczuwają i w jaki sposób rozwiązują problemy. Gra wspiera rozwój kompetencji społeczno-emocjonalnych. Uczy tworzenia relacji z innymi ludźmi oraz dobrego funkcjonowania w grupie. Rozgrywka pomaga dzieciom w zrozumieniu, jak należy współdziałać z grupą.

Gra producenta Harmonia polecana jest zwłaszcza terapeutom prowadzącym zajęcia z uczniami z nadpobudliwością psychoruchową lub zaburzeniami integracji sensorycznej. Bardzo dobrze pomaga również osobom autystycznym w rozwoju umiejętności społecznych. Podczas prostej gry towarzyskiej uczeń kształtuje samoświadomość i uczy się rozpoznawania uczuć oraz prowadzenia rozmowy o emocjach. Co więcej, gra podpowiada uczniom również, w jaki sposób można skutecznie rozwiązywać różne problemy w grupie, szanując przy tym potrzeby wszystkich osób.

"Poznajmy się. Gra wspierająca kompetencje społeczno-emocjonalne" - zawartość pudełka

  • 48 kart podzielonych na 4 kategorie: "Jaki jestem?", "Co lubię?", "Co czuję?", "Rozwiązuję problemy"

  • 12 kart specjalnych

  • instrukcja

Gra "Poznajmy się. Gra wspierająca kompetencje społeczno-emocjonalne" - opinie

Gra "Poznajmy się. Gra wspierająca kompetencje społeczno-emocjonalne" ułatwia uczniom poznawanie siebie i innych, a przy tym pomaga tworzyć dobrze dogadującą się klasę, która wspólnie pokonuje różne wyzwania oraz szanuje zdanie każdej osoby. Dzięki prostym zadaniom z kart dzieci odkrywają swoją osobowość, upodobania i zainteresowania, ćwicząc również opowiadanie o nich. Uczestnicy gry uczą się nawiązywania znajomości oraz otwartości. To ładnie wykonany produkt, który znajdzie praktyczne zastosowanie na niejednej lekcji.

Poznaj siebie i innych! Edukacyjna gra towarzyska to świetny sposób na naukę umiejętności społecznych, polecany nauczycielom, terapeutom oraz rodzicom. Wypróbuj grę bardzo dobrze wspierającą rozwój emocjonalny dziecka!

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

)
3360693
Ładowanie...