Podmiotowość polityczna w erze depolityzacji
W książce podjęto refleksję nad przeobrażeniami roli obywatela w kontekście obserwowanych procesów oddalania się od polityki. Zderzone z sobą zostały dwa procesy. Z jednej strony, rozbudzone na bazie oczekiwań i pewnych złudzeń poczucie podmiotowości politycznej szuka miejsca osadzenia, aby dać jednostce odczuć wpływ i kontrolę. Z drugiej, polityka jest coraz bardziej inkluzywna i zniechęcająca doCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego
- Data premiery: 2025-05-16
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 264
- Wymiary: 250 x 170
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3635086
Tytuł
Podmiotowość polityczna w erze depolityzacji
Wydawnictwo
Liczba stron
264
Typ okładki
miękka
Data premiery
2025-05-16
Rok wydania
2025
Wymiary
250 x 170
Wysokość
170 mm
Długość
250 mm
Nasza cena
53,59 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Podmiotowość polityczna w erze depolityzacji” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









