Xi

Płaska Ziemia. Ukrywana Prawda

Eric Dubay odważnie stawia czoła globalnej mistyfikacji i rozprawia się z utartymi schematami myślenia na temat naszego wspólnego domu. Jesteśmy przekonani, że na temat budowy Ziemi wiemy już wszystko... A może tak naprawdę wierzymy bezkrytycznie w fikcję, którą karmią nas wielcy tego świata?"Płaska Ziemia. Udawana prawda" to polskie tłumaczenie bestsellerowej książki Erica Dubaya, YouTubera prowaCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Varaha
 • Data premiery: 2021-03-04
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 268
 • Wymiary: 237 x 170

Eric Dubay odważnie stawia czoła globalnej mistyfikacji i rozprawia się z utartymi schematami myślenia na temat naszego wspólnego domu. Jesteśmy przekonani, że na temat budowy Ziemi wiemy już wszystko... A może tak naprawdę wierzymy bezkrytycznie w fikcję, którą karmią nas wielcy tego świata?

"Płaska Ziemia. Udawana prawda" to polskie tłumaczenie bestsellerowej książki Erica Dubaya, YouTubera prowadzącego niezależne badania na temat prawdziwej formy naszej planety. Publikacja "The Flat Earth Conspiracy" odbiła się szerokim echem na całym świecie i doczekała się przekładów na wiele języków. Dziś mogą korzystać z niej także polscy czytelnicy o otwartych umysłach, gotowi na konfrontację prawdy z globalnym spiskiem.

Wilki w owczej skórze zamknęły nam oczy: przez 500 minionych lat byliśmy zwodzeni astronomiczną bajką o kulistej Ziemi, sprzeczną zarówno z boskim nauczaniem, jak i zdrowym rozsądkiem. Nauczono nas fałszu tak gigantycznego, że jako społeczeństwo zatraciliśmy na dobre zdolność do samodzielnej obserwacji świata wokół nas.

Pseudonaukowe książki i audycje, kłamstwa w programach edukacji i środkach masowego przekazu, rządowa propaganda - wszystko to służyło i wciąż służy systemowemu praniu mózgów, masowemu formowaniu światopoglądu na sposób narzucony ludziom z góry. Działania amerykańskiej agencji kosmicznej NASA, sterowanej przez masonerię, służą jednemu celowi: utrzymaniu w tajemnicy prawdy o płaskiej Ziemi, pozostającej nieruchomym centrum wszechświata.

"Płaska Ziemia. Udawana prawda" przedstawia aktualny stan wiedzy na temat modelu płaskiej ziemi, ale nie tylko: Eric Dubay rzuca nowe światło na sposób, w jaki pojmujemy rzeczywistość. Lektura skłania do refleksji na temat granic ludzkiej wolności i świadomości, manipulacji stosowanych w mediach i działalności władz, tresury społecznej, jakiej jesteśmy poddawani od najmłodszych lat w placówkach edukacyjnych.

Autor nie owija w bawełnę, nie boi się odważnych twierdzeń, a jego odkrycia mogą stanowić trudną do przełknięcia pigułkę. Jeśli mimo to jesteś gotów, by stanąć oko w oko z prawdą i nie godzisz się na życie w uśpieniu, koniecznie sięgnij po tę książkę.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2988749
Tytuł
Płaska Ziemia. Ukrywana Prawda
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
268
Data premiery
2021-03-04
Rok wydania
2020
Wymiary produktu [mm]
237 x 170
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.51
Długość
240
Głębokość
170
Wysokość
16
Nasza cena
44,79 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,8/5
4 recenzje
 • 5
  3
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Aleksander O. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-02-06
  Mamy tutaj zupełnie inne podjeście od tego co wpajano nam od lat. Dużo rzetelnych faktów, argumenty z którymi nie sposób się nie zgodzić. Świetnie się czyta. Daje do myślenia.
 • Maciej G. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2022-02-04
  Żaden rozsądny człowiek nie zgodzi się z poglądem o płaskiej ziemi, ale nie można odmówić autorowi nieszablonowego myślenia i determinacji w poszukiwaniu dowodów na swoje tezy. Zgadzam się z opinią powyżej, ksiązka jest ciekawa jako opis zjawiska ruchu płaskoziemców, nie jako dowód na płaski kształt ziemi (jak to w ogóle brzmi xd) Można poczytać jako ciekawostkę, choć oskarżycielski ton autrora chwilami mnie irytował.
 • Konrad S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-01-30
  Generalnie nie zgadzam się z teorią Płaskiej Ziemi, ale nie podoba mi się też obrażanie, czy negowanie ludzi o innych poglądach niż te ogólnie przyjęte (nie mówię tu o tej konkretnie teorii, ale o ogólnym ujęciu). Dlatego staram sie poznawać różne punkty widzenia i do takiego celu ta książka nadaje się znakomicie. Mamy tu rozpisane wszystkie elementy teorii Płaskiej Ziemi, łącznie z argumentacją, dla której oficjalna wersja miała by byc niezgodna z prawdą. Do celów poznawczych polecam.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
0,00 zł
2988749
Ładowanie...