Xi
 » Szczęśliwa Rodzina

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Szczęśliwa Rodzina

   (4 produktów)

  9 kroków, które otworzą Cię na Miłość

  (okładka miękka)

  17,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Szczęśliwa Rodzina

  Szczęśliwa Rodzina prezentuje ofertę przeznaczoną dla wszystkich osób, szukających treści o rodzinie, małżeństwie, dzieciach, rodzicielstwie i relacjach rodzinnych. Serie oferowanych produktów mają przede wszystkim wzmacniać rodzinną więź oraz pomagać w rozwoju poczucia bliskości. Wydawca prowadzi również portal SzczęśliwaRodzina.com, przy jego pomocy udostępniając wiele materiałów użytkownikom. Ważną wartością jest tutaj komunikacja, ponieważ umiejętność poprawnego komunikowania się z innymi ludźmi umożliwia budowanie trwałych relacji międzyludzkich.

  Wydawca udostępnia również wiele materiałów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Warto odwiedzić Youtube, Instagrama lub Facebooka, gdzie wydawnictwo Szczęśliwa Rodzina publikuje ciekawe treści i dzieli się wiedzą z innymi ludźmi. To miejsce, które potrafi zainspirować, pocieszyć oraz zachęcić do oryginalnych pomysłów! Działalność internetowa jest bardzo ważną częścią oferty tego wydawnictwa, a udostępniane tam materiały to świetne wsparcie w budowaniu życia rodzinnego.

  Szczęśliwą Rodzinę tworzą byli studenci dziennikarstwa i nauk o rodzinie, którzy po zakończeniu studiów oraz po założeniu rodziny postanowili dzielić się swoimi przemyśleniami z całym światem. Dla nich małżeństwo jest ciągłą przygodą, pełną wyzwań, ale także pięknych chwil, na zawsze zapadających w pamięć. Maciej oraz Karolina to osoby otwarte na innych ludzi, pomysłowe i optymistycznie nastawione do świata. Tworzą Szczęśliwą Rodzinę Piechów nie tylko w pracy, ale także w codziennym życiu.

  Plakaty, a także książki wydawnictwa Szczęśliwa Rodzina zapewniają wsparcie wszystkim osobom, dbającym o życie rodzinne. To produkty dla rodziców i dzieci, w których można znaleźć wiele cennych porad oraz inspirujących pomysłów. Plakaty Zdrapki zawierają ciekawe propozycje wspólnych rodzinnych zajęć. Dzięki nim można spróbować ubarwić rodzinne wieczory i zaplanować wydarzenie dla całej rodziny. To produkty przeznaczone zwłaszcza dla osób, które lubią być zaskakiwane oraz stawiają na oryginalność. Natomiast dzięki książkom Szczęśliwej Rodziny można poznać i zrozumieć punkt widzenia każdej osoby w rodzinie, co z pewnością pozytywnie wpłynie na budowanie trwałych relacji rodzinnych. To propozycja w sam raz dla czytelników, zwracających uwagę na rozwój duchowy oraz doceniających wartość dobrego zrozumienia potrzeb innych ludzi, nawet nie tylko tych należących do rodziny.

  Ładowanie...