Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Szafa

 (5 produktów)
?

Droga artysty. Jak wyzwolić w sobie twórcę

(okładka miękka)

33,29 
Wysyłka dzisiaj

Tęsknota silnej kobiety za silnym mężczyzną

(okładka miękka)

24,49 
Wysyłka 3 dni robocze

Wszystkojedność

(okładka miękka)

25,79 
Wysyłka 3 dni robocze

Nigdy nie jest za późno na nowy początek

(okładka miękka)

29,99 
Wysyłka dzisiaj

Szafa

Wydawnictwo Szafa chce dzielić się z czytelnikami wspaniałymi propozycjami czytelniczymi o dużej wartości artystycznej lub popularnonaukowej. Dzięki temu powstała barwna oferta, w której znaleźć można nietypowe, wzruszające i zmuszające do myślenia pozycje, zachęcające do spojrzenia na rzeczywistość w inny sposób. Wydawca nie tylko dostarcza znakomite książki, ale także bierze udział w spotkaniach z twórcami. Szafa uczestniczy również w wydarzeniach związanych z promowaniem czytelnictwa, jak chociażby Warszawskie Targi Książki. Ponadto współpracuje z wydawnictwem Niebieska Studnia.

Wydawnictwo Szafa oferuje publikacje ciekawych autorów. Warto zwrócić uwagę na dr Maję Storch, wykładającą na Uniwersytecie w Zurychu. To bardzo znana psychoanalityczka i terapeutka, nawiązująca do tradycji psychologii jungowskiej, która prowadzi zajęcia terapeutyczne w Niemczech. Napisała już kilkanaście książek, wyjaśniających różne zagadnienia związane z psychologią oraz osobowością człowieka. Badania tej niezwykłej autorki wpłynęły na styl prowadzenia zajęć terapeutycznych i spotkań z psychologami na całym świecie.

Warto zwrócić uwagę również na poradniki Ute Ehrhardt. Autorka zajmuje się psychologią i jest wyspecjalizowana zwłaszcza w treningu komunikacji. To także znana w Niemczech terapeutka, prowadząca ośrodek doradztwa psychologicznego dla firm. Popularność zawdzięcza głośnym poradnikom dla kobiet, które są dostępne w krajach na całym świecie. Badaczka pisze książki, tworzy testy psychologiczne i prezentuje ciekawe ćwiczenia.

Książki wydawnictwa Szafa dają szansę, by zapoznać się z wynikami współczesnych badań prowadzonych przez wybitnych psychologów. Dzięki napisanym w przystępny sposób poradnikom i literaturze popularnonaukowej czytelnicy mogą odkryć najnowsze kierunki rozwoju nauk psychologicznych oraz poglądy najważniejszych badaczy. Ciekawa oprawa graficzna, przystępnie napisany tekst, barwne sytuacje i nietypowa tematyka oferty, którą prezentuje wydawnictwo Wydawnictwo Szafa, zachwyci niejednego czytelnika, interesującego się współczesną psychologią.

Ładowanie...