Xi
 » Suzi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Suzi

   (11 produktów)

  Nowoczesne zabiegi fryzjerskie

  (okładka miękka)

  68,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Nowoczesna stylizacja. Kolor, forma, styl

  (okładka miękka)

  26,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Projektowanie fryzur. Nowoczesna stylizacja. Kolor. Forma. Styl. FRK.03

  (okładka miękka)

  64,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Fryzjerstwo męskie DVD w.3 SUZI

  (okładka etui kartonowe)

  47,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Koki, upięcia, warkocze DVD część 1

  30,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Koki, upięcia, warkocze. Część II

  (okładka miękka)

  27,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Suzi

  Wydawnictwo SUZI to firma wydawniczo-medialna założona z inicjatywy Zuzanny Sumirskiej. Siedziba firmy znajduje się w Lesznowoli. Oficyna publikuje wartościowe materiały edukacyjne przeznaczone dla uczniów szkół zawodowych, fryzjerów i trychologów. Nadrzędnym celem wydawnictwa jest profesjonalne kształcenie adeptów sztuki fryzjerskiej i jednoczesne umożliwienie osobom pracującym w zawodzie fryzjera doskonalenie swoich umiejętności zawodowych.

  W ofercie wydawniczej SUZI znajdują się:

  • podręczniki zgodne z aktualnym programem nauczania w szkołach o profilu fryzjerskim,

  • skrypty przygotowujące do egzaminów zawodowych (zarówno teoretycznych i praktycznych),

  • kompendia rzetelnej wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy w salonie,

  • wysokiej jakości materiały edukacyjne dotyczące chemii preparatów fryzjerskich, anatomii i fizjologii człowieka w kontekście pracy w zawodzie fryzjera,

  • książki do nauki zawodowego języka angielskiego,

  • filmy instruktażowe opisujące modne stylizacje, a także nowoczesne techniki wykonywania fryzur męskich i damskich.

  Wydawnictwo stawia na wysoki poziom merytoryczny publikacji. Wszystkie materiały powstały we współpracy z najlepszymi polskimi specjalistami z branży fryzjerskiej: stylistami fryzur, doświadczonymi instruktorami fryzjerstwa i technikami usług fryzjerskich. Podręczniki zostały zatwierdzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i znajdują się na oficjalnej liście lektur w szkołach zawodowych. Ponadto zostały pozytywnie zaopiniowane przez Związek Rzemiosła Polskiego, Cech Fryzjerów oraz Główny Inspektorat Sanitarny.

  Książki są bogato ilustrowane. W albumach czytelnicy mogą zobaczyć opisywane zagadnienia, stylizacje i lepiej wyobrazić sobie rezultaty pracy fryzjera. Skrypty zawierają schematy do wykonywania próbnych projektów fryzur. Filmy przedstawiają krok po kroku zabiegi, które cieszą się największą popularnością wśród klientów salonów fryzjerskich.

  Do najciekawszych tytułów Wydawnictwa Suzi zaliczamy: "Nowoczesne zabiegi fryzjerskie", "Przygotowanie do egzaminu. Kwalifikacja A.23 Projektowanie fryzur", "Chemia preparatów fryzjerskich i ich działanie na włosy oraz bezpieczeństwo i higiena pracy w zawodzie fryzjer", "Shortcut Hair Salon. Angielski w salonie fryzjerskim", "Fryzjerstwo męskie".

  Ładowanie...