Xi
 » PWN Wydawnictwo Szkolne

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  PWN Wydawnictwo Szkolne

   (325 produktów)

  United Kingdom at a Glance

  (okładka miękka)

  102,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Hello! Starter KP

  (okładka twarda)

  66,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Repetytorium maturzysty. J.Rosyjski. ZP

  (okładka miękka)

  71,79 
  Wysyłka dzisiaj

  PWN Wydawnictwo Szkolne

  Wydawnictwo Szkolne PWN to jedna ze spółek grupy PWN, która działa na rynku książek edukacyjnych od 1997 roku. Grupa PWN swoim zasięgiem obejmuje również Wydawnictwo Naukowe PWN, PZWL Wydawnictwo Lekarskie, OSDW Azymut oraz sieć Księgarń PWN.

  Oprócz działalności wydawniczej, PWN działa także w obszarze dystrybucji i e-commerce. Początek działalności wydawnictwa datuje się na rok 1951 - funkcjonowało wówczas pod nazwą Państwowego Wydawnictwa Naukowego. Pierwotnie jego zadaniem było publikowanie podręczników i skryptów akademickich, jednak szybki rozwój pozwolił na uzyskanie statusu wydawcy uniwersalnego, którego książki są obecnie znane w całej Polsce.

  Wydawnictwo Szkolne PWN specjalizuje się głównie w wydawaniu książek przeznaczonych do nauki języków obcych - angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego i łacińskiego. Od 2012 PWN wydaje też publikacje do edukacji przedszkolnej. Dwa lata później wydawnictwo wprowadziło na rynek materiały skierowane do uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi "Pewny Start". Opracowania te zawierają ćwiczenia interaktywne, które znacząco poprawiają jakość nauczania dzieci z niepełnosprawnością intelektualną. Oprócz tego PWN oferuje bogatą gamę publikacji metodycznych dla nauczycieli oraz różnego rodzaju książki edukacyjne dla dzieci w każdym wieku.

  Książki wydawnictwa PWN to nie tylko tradycyjne, papierowe wersje, ale również e-booki i publikacje internetowe. Podążając za intensywnym rozwojem cyfrowym, w ofercie wydawnictwa znajdują się m.in:

  • kursy maturalne online,

  • e-testy,

  • podręczniki elektroniczne,

  • interaktywne prace domowe,

  • multibooki,

  • interaktywne ćwiczenia,

  • audiobooki.

  Dzieła wydawane przez PWN, zarówno te tradycyjne, jak i elektroniczne, charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym oraz edytorskim. Z szerokiej gamy książek i materiałów cyfrowych mogą skorzystać nie tylko nauczyciele i dzieci, ale też uczniowie szkół ponadpodstawowych. Czytelnicy znajdą wśród nich treści dydaktyczne i wychowawcze, ale też te rozwijające zainteresowania.

  Ładowanie...