Xi
 » Polesie

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Polesie

 (25 produktów)

Volvo holownik z ładowarką

147,29 
Wysyłka 24 godziny

Parking 7-poziomowy z samochodami

392,39 
Wysyłka 2 dni robocze

Polesie 56542 Betoniarka-mini (siatka)

22,89 
Wysyłka 2 dni robocze

Polesie 7377 Koparka w siatce

34,99 
Wysyłka 2 dni robocze

Jeździk "SuperCar" różowy z dźwiękiem

155,69 
Wysyłka 2 dni robocze

Pralka z żelazkiem i akcesoriami

192,79 
Wysyłka 2 dni robocze

Polesie

Polesie Poland jest firmą, która zasłynęła na rynku Rosyjskim, Białoruskim, krajów WNP i Europejskim jako jeden z najlepszych producentów wysokojakościowych zabawek dla dzieci. Zgodnie z panującymi trendami w XXI wieku są to materiały ekologiczne wykonywane przy użyciu czołowych technologii.

Zaczynali jako dziesięcioosobowa firma w poleskim mieście - w Kobryniu - w 1998 roku, gdzie wytwarzali, za pomocą maszyny produkującej z rozdmuchem, piramidki. Wraz z upływem czasu firma znacznie się rozrastała, nie tylko ze względu na liczbę pracowników, ale przede wszystkim jakościowo, asortymentowo, powierzchniowo oraz maszynowo. Sięgano po coraz lepszą technologię do produkcji zabawek i zyskiwano nowych klientów, którzy pozostali wierni firmie do teraz.

Od roku 2001 Polesie podlega transformacji w przedsiębiorstwo z udziałem zagranicznego inwestora. To spowodowało, że firma Polesie Poland zaczęła aktywną promocję na rynku Europejskim. Już w 2019 roku liczba pracowników firmy wynosiła 2 800 osób i nieustannie się powiększa. Natomiast obecnie zabawki firmy Polesie Poland rozprowadzane są do ponad 70 krajów i cieszą się pozytywną opinią konsumentów.

Pośród licznych producentów zabawek Polesie Poland zasłynęło z indywidualnego podejścia do klienta oraz elastycznego systemu rabatowego dla stałych klientów, ponad to mają niepowtarzalne wzory swoich produktów oraz odważne, wyraziste kolory. A ich bogaty asortyment pozwala znaleźć te produkty, które najbardziej interesują ich klientów.

Marka może pochwalić się dbałością o materiały, z których wykonywane są ich zabawki. Ich produkty spełniają wszelkie europejskie normy bezpieczeństwa, a także są przyjazne środowisku.

Polesie Poland, poza własnym asortymentem, wytwarza produkty europejskich, licencjonowanych marek - są to między innymi: Molto CIA (Hiszpania), Palau Hermanos S.L. (Hiszpania), Wader Quality Toys KG (Niemcy), Coloma Y Pastor (Hiszpania).

Polesie Poland nie tylko zajmuje się projektowaniem i sprzedawaniem zabawek, ale przede wszystkim proponuje rozmaite formy spędzania wolnego czasu, a także nauki i rozwoju dziecka.

Ładowanie...