Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Moose Formatex

 (11 produktów)

Pikmi Pops S1 stand 1-pak

326,59 
Wysyłka dzisiaj

FORMATEX Flipazoo Jeż Żółw 1038

91,99 
Wysyłka 3 dni robocze

ColorMazing Wolne dni p24 w folii

14,59 
Wysyłka 3 dni robocze

Formatex. Auto z pilotem Zoome Tubes

34,49 
Wysyłka 3 dni robocze

Flipazoo rożowy kot-mysz (FLP1036)

91,99 
Wysyłka 3 dni robocze

Moose Formatex

Moose Formatex jest działającym od 2000 roku producentem zabawek. W swoich produktach stara się zapewnić najlepszą jakość wykonania produktów. Poprzez odpowiedni dobór materiałów, zapewnia wysokiej klasy zabawki dla dzieci.

W ich ofercie można znaleźć różnego rodzaju serie zabawek. Niezwykłą popularnością cieszą się Pikmi Pops. To nowa linia pachnących pluszaków do kolekcjonowania. Podczas rozpakowywania lizaka dostarczy chwili zaskoczenia! Każdy pachnący pluszak ma zawieszkę, dzięki której można przyczepić go w dowolnym miejscu. Można je kupić w większych i mniejszych zestawach - w tych większych znajdują się dodatkowe atrakcje.

Wśród zabawek firmy Moose Formatex można znaleźć pięknie wykonane figurki z serii Doorables. To tam można znaleźć miniaturowe zestawy ze świata Disney'a. Dzięki pięknym figurkom, dzieci bez trudu mogą przenieść się w baśniowy świat postaci z animowanych filmów. Postacie Disneya z serii figurek kolekcjonerskich Disney Doorables mają pięknie błyszczące oczy. Już teraz można odtworzyć dowolne momenty z bajek lub tworzyć własne - zestawy można ze sobą dowolnie mieszać.

Firma Moose Formatex wie, że niezwykle rozwijające i relaksujące są kolorowanki, dlatego stworzyła własną serię - FORMATEX ColorMazing. Jest to nowy, innowacyjny i ekscytujący sposób na kolorowanie. Poprzez rozprowadzenie atramentu i wymieszanie kolorów można stworzyć przepiękne ilustracje. Niesamowite jest to, że atrament magicznie zatrzymuje się na liniach. Każdy zestaw zawiera 3 kolorowanki i 2 pisaki z magicznym atramentem.

A dla tych dzieci, które lubią budować własne budynki i czuć nieograniczone możliwości tworzenia powstała seria Shopkins. To fantastyczna seria z różnymi figurkami, można zebrać aż 100 różnych postaci i się z nimi bawić. Znajdują się w urokliwych pokoikach z dużymi oknami, które można ze sobą dowolnie łączyć.

Firma Moose Formatex oferuje wiele różnych i dobrej jakości zabawek, które wspierają dziecięcą kreatywność. Poprzez zaprojektowanie serii figurek, które można ze sobą łączyć dają możliwości tworzenia własnych i niepowtarzalnych historii.

Ładowanie...