Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Majorette

 (27 produktów)

Majorette Maersk 4 sztuki

72,79 
Wysyłka dzisiaj

Porsche Premium Cars mix

17,39 
Wysyłka dzisiaj

Majorette Pojazdy uliczne mix

23,29 
Wysyłka dzisiaj

City Rockerz, 5 rodzajów, mix

19,99 
Wysyłka dzisiaj

Auto Color Changers 6 wzorów, mix

21,49 
Wysyłka dzisiaj

Majorette Porsche Premium Cars mix

14,99 
Wysyłka dzisiaj

Samochody Deluxe mix

22,19 
Wysyłka dzisiaj

Pojazdy wiejskie, 6 rodzajów

15,99 
Wysyłka dzisiaj

Pojazdy miejskie, 6 rodzajów

15,99 
Wysyłka dzisiaj

Majorette Volkswagen z przyczepką mix

23,89 
Wysyłka 3 dni robocze

Baza policyjna + 1 pojazd

139,21 
Wysyłka 3 dni robocze

Majorette Porsche policja + 1 pojazd

156,60 
Wysyłka 3 dni robocze

MAJORETTE Model roku 2021

24,39 
Wysyłka 3 dni robocze

MAJORETTE Tune Up's

25,59 
Wysyłka 3 dni robocze

Majorette

Majorette jest kultową francuską marką, która podbiła serca fanów motoryzacji, a w szczególności samochodów. Na rynku pojawiła się za sprawą Emila Vérona, który w 1961 roku utworzył firmę o nazwie Rail-Route, aby od 1964 roku produkować samochody marki Majorette.

Ich niewielkie, bo zaledwie 7,5 centymetrowe samochodziki zyskały popularność na całym świecie. Te małe zabawki stały się obiektem pożądania przez największych kolekcjonerów figurek motoryzacyjnych oraz wysokiej klasy zabawkami dla dzieci, które zapewniają wielogodzinną zabawę. Swój realistyczny i pełen detali wygląd zawdzięczają współpracy Majorette z największymi producentami samochodów.

Jako jeden z największych producentów modeli pojazdów, Majorette nieustannie dba o rozwój swojej firmy i doskonalenie swoich modeli samochodowych. Poprzez ciągłe uszczegółowianie modeli dostarczają radości i zabawy całym pokoleniom.

Majorette stało się na całym świecie symbolem:

  • wysokiej jakości - firma używa mocnych materiałów, które w połączeniu ze starannością wykonania sprawiają, że ich produkty są niezwykle wytrzymałe;

  • autentyzmu - poprzez dążenie do uzyskania najbardziej realistycznych modeli stali się firmą produkującą kopie pełnowymiarowych samochodów;

  • wyboru - mają całą gamę różnego rodzaju pojazdów światowych producentów o przeróżnych kształtach, kolorach, tak że każdy znajdzie coś dla siebie;

  • kolekcjonerstwa i wieloletniej tradycji - które łączą ze sobą całe pokolenia.

Najnowsza technologia sprawia, że samochody firmy Majorette cieszą się maksymalną trwałością i bezpieczeństwem produktów. podczas produkcji z uznanymi międzynarodowymi instytucjami testującymi, firma gwarantuje zgodność swoich produktów z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Wszystkie zabawki Majorette są produkowane w fabrykach należących do Simba Dickie Group, a jako członek grupy, Majorette został członkiem BSCI „Code of Conduct”.

W różnorodnej ofercie marki Majorette każdy znajdzie coś dla siebie - od samochodów osobowych, komercyjnych i budowlanych, aż po samochody wyścigowe oraz zestawy do zabawy.

Ładowanie...