Xi
 » Learning Resources

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Learning Resources

 (90 produktów)

Zestaw szczypce dla dzieci XXL

93,39 
Wysyłka 24 godziny

Kostki matematyczne. Klocki. Zestaw edukacyjny

(okładka pudełko)

190,79 
Wysyłka 24 godziny

Learning Resources

Learning Resources jest firmą edukacyjną, która ma swoją siedzibę w Vernon Hills, Illinois w Stanach Zjednoczonych. Założona została w 1984 roku.

Jej celem jest wsparcie rodziców i nauczycieli w rozwoju dzieci poprzez przygotowywanie opatentowanych przez specjalistów zabawek i książek. Materiały przygotowywane przez Learning Resources wspierają rozwój intelektualny, emocjonalny oraz motorykę dzieci. Ich klocki edukacyjne wyposażają najmłodszych w umiejętności, które mogą okazać się niezbędne za kilka lat - na etapie szkolnym - ale również mogą zaowocować w przyszłości jako te, które przyczynią się do odniesienia sukcesu.

Nauka poprzez zabawę u dzieci owocuje rozwinięciem miłości do nauki na całe życie. Edukacja już nie musi kojarzyć się z ciężką pracą i godzinami spędzonymi nad książkami, ale jako "efekt uboczny" doskonałej zabawy.

Książki i zabawki wydawnictwa Learning Resources przygotowywane są w taki sposób, aby wpisywały się w estetykę dziecięcą. Kolorowe, w interesujących kształtach i z ciekawą fakturą produkty przykuwają uwagę i intrygują. Dzięki temu młodzi odkrywcy spędzają godziny na samorozwoju i nie nudzą się.

Firma Learning Resources oferuje:

  • zajęcia matematyczne (Figurki do nauki liczenia, Klocki, kostki matematyczne. Zestawy edukacyjne, Tangramy, układanki, Łamigłówki. Piankowe zestawy);

  • zajęcia z czytania (Figurki do nauki liter i poznawania... Aligatory);

  • materiały wspomagające rozwój motoryki dziecięcej (Zestaw do ćwiczenia motoryki rączek. Piasek i Woda., wszelkiego rodzaju masy piankowe oraz Zestaw edukacyjny. Wkrętarka dla dzieci. Zestaw śrubek);

  • działania podstawowe - czyli te, od których dziecko powinno wyjść zanim zacznie uczyć się innych umiejętności, wspomagające kreatywność, koncentrację i ogólny rozwój (Duże piankowe puzzle podłogowe, Zestaw 12 szczypce XXL dla dzieci, Szczypce kule zestawy dla dzieci czy Beakers Creatures. Wielka Erupcja Wulkanu).

Learnig Resources zapewnia, że wszelkie produkty przez nich wytwarzane są bezpieczne dla dzieci, elementy są duże, dzięki czemu zapobiegają połknięciu. Dodatkowo, producent na opakowaniach sygnalizuje wiek dziecka, dla którego zostały przygotowane zabawki. Dzięki temu rodzice i nauczyciele w prosty sposób mogą dopasować poziom trudności do etapu rozwojowego dziecka.

Ładowanie...