Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Lacerta

   (14 produktów)

  Azul

  211,16 
  Wysyłka dzisiaj

  Azul. Ogród Królowej

  207,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Wyprawa do Newdale LACERTA

  (okładka pudełko)

  222,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Pandemic Legacy. Sezon 0

  288,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Azul. Kryształowa mozaika

  (okładka pudełko)

  84,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Azul. Witraże Sintry

  191,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Patchwork. Gra strategiczna

  94,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Pstryk!

  113,19 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Azul: Lśniący Pawilon LACERTA

  76,29 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Patchwork Express

  (okładka pudełko)

  64,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Agricola. Wersja dla graczy

  (okładka pudełko)

  240,19 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Pandemic Legacy. Sezon 1. Edycja niebieska

  (okładka pudełko)

  288,29 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Lacerta

  Lacerta to wrocławskie wydawnictwo, oferujące popularne gry planszowe. Zostało założone w 2006 r. przez wielkich miłośników planszówek. W 2016 r. przejęło również firmę Planszóweczka.pl. Od początku swojej działalności wydawca popularyzuje zainteresowanie grami planszowymi, zapewniając odbiorcom dostęp do przetłumaczonych na język polski pozycji, które są cenione również na całym świecie. Dzięki temu powstają znakomite polskie edycje gier najważniejszych światowych producentów. Wśród współpracowników wydawnictwa znaleźli się chociażby Ravensburger, 2F Spiele, Alea, Lookout Games, NECA, Z-man Games i Lello. Wszystko po to, by w Polsce przybywało graczy oraz prawdziwych miłośników planszówek. Lacerta udostępnia plany wydawnicze i chętnie korzysta z podpowiedzi klientów, zapraszając przy tym do kontaktu.

  Wydawnictwo Lacerta dostarcza polskim graczom rewelacyjne gry planszowe i udostępnia informacje o rozgrywce. W ofercie tego wydawcy można znaleźć przełomowe gry, nagradzane na całym świecie. To chociażby Patchwork, Agricola oraz słynny Pandemic. Pozycje oferowane przez tego wydawcę zdobyły uznanie międzynarodowej krytyki i zostały uzupełnione o wiele dodatków. Te rewelacyjne produkty z ciekawymi zasadami codziennie przyciągają do rozgrywki graczy w różnych krajach świata. Bardzo dobrą propozycją są również dynamiczne gry towarzyskie. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej grze można bardzo szybko wprowadzić nowego gracza w wyjątkowy świat planszówek. Wydawnictwo wciąż poszerza swoją ofertę, zapewniając odbiorcom dostęp do najlepszych gier.

  Oferowane przez tego wydawcę gry zostały zaprojektowane przez cenionych twórców. Rewelacyjne i przejrzyste zasady, dynamiczna akcja oraz wiele możliwości podczas gry zdobyły serca prawdziwych miłośników gier planszowych na całym świecie. Książki wydawnictwa Lacerta z opisem zasad bardzo dobrze wprowadzają w rozgrywkę. Nie trzeba być wieloletnim graczem, by dobrze zrozumieć wszystkie możliwe ruchy. Piękna oprawa graficzna i solidne wykonanie wyróżniają oferowane gry, a wybrana pozycja długo zachowuje oryginalny wygląd. To nie tylko ciekawa rozgrywka, ale także świetna ozdoba pokoju prawdziwego gracza.

  Wydawca zasłynął zwłaszcza kilkoma pozycjami o ogromnej popularności. Wśród tych gier warto wymienić Agricolę. Ta niezwykła gra ekonomiczna polega na budowaniu własnego gospodarstwa. Wymaga odpowiedniego rozdysponowania surowców i dbania o potrzeby wszystkich mieszkańców. Podczas bardzo logicznie ułożonej rozgrywki gracze rywalizują, coraz bardziej powiększając swoje zabudowania gospodarcze. Ta wyjątkowa gra zdobyła uznanie wśród krytyków oraz jest bardzo wysoko oceniana przez recenzentów. Inną popularną pozycją jest Pandemic. To kooperacyjna gra, polegająca na podejmowaniu decyzji w obliczu światowego kryzysu. Gracze walczą z nieznanym wirusem, starając się uratować całą cywilizację. Strategiczna gra wymaga odpowiedniego planowania akcji i konsultowania wyborów z całym zespołem.

  Ładowanie...