Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do Puzzle

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Heye - puzzle

 (3 produktów)

Mata do układania puzzli do 1000el

67,59 
Wysyłka 24 godziny

Mata do układania puzzli do 3000el

92,19 
Wysyłka 24 godziny

Heye

Układanie puzzli jest nie tylko świetną relaksacyjnie rozrywką, ale także doskonałym treningiem pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Niezależnie od wieku układającego, puzzle przynoszą wiele korzyści.

Fachowcami od puzzli i dobrej zabawy jest firma Heye, która swoją działalność rozpoczęła już w 1962 roku - w Niemczech. Obecnie rozszerzyła swoją działalność na cały świat za pośrednictwem krajowych dystrybutorów.

Firma Heye wyróżnia się na rynku różnorodnością motywów, szerokim wyborem formatów oraz ogromną skalą barw na ich puzzlach. Heye jako jedyny producent puzzli zaprosił do współpracy wybitnych współczesnych grafików i ilustratorów, których prace można podziwiać w książkach dla dzieci, ale także w kampaniach reklamowych wielkich koncernów.

Wśród twórców grafik tworzonych w stylu humorystycznym, pełnych kolorów i ciepła, można znaleźć nazwiska: Hugo Prades, Jean-Jacques Loup, Marino Degano, Roger Blachon oraz Guillermo Mordillo.

W ofercie puzzli firmy Heye znajdą coś dla siebie także miłośnicy mroczniejszych klimatów, które wywołują dreszczyk emocji i przywołujących najbardziej baśniowe sceny, których autorką jest Victoria Francess. Nie zabrakło również puzzli z sympatycznymi, futrzanymi wąsaczami - kotami - autorstwa Rosiny Wachtmeister i Jane Crowther.

Heye oferuje swoim klientom poprawę humoru przy pomocy kolorowych, z fikcyjnymi i kreskówkowymi postaciami puzzle. Ale także zabiera w podróż do odległych zakątków świata, miłośnicy puzzli z fotografiami dzikiej przyrody znajdą wiele interesujących ich produktów. Puzzle Heye przedstawiają także współczesną grafikę oraz malarstwo Tinga-Tinga, czyli dzieła tworzone w afrykańskim stylu.

W ich ofercie można znaleźć puzzle od 500 do 6000 elementów w różnych formatach - standardowych, panoramicznych czy kwadratowych.

Szeroki wybór puzzli firmy Heye spowodował, że marka cieszy się niezwykłą popularnością. Dzięki doskonałej jakości puzzli, jasnym zasadom sprzedażowym i dobrej relacji z klientem zyskuje wciąż nowych wielbicieli, a kto raz zainwestował w ich produkty często wraca po kolejne pudełka z puzzlami.

Ładowanie...