Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Elitmat

   (12 produktów)

  Jak zdać maturę z matematyki? ZP Arkusze

  (okładka miękka)

  15,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Jak zdać maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym?

  (okładka miękka)

  48,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Karty pracy z matematyki

  (okładka miękka)

  34,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Maturalne tablice matematyczne 2023

  (okładka miękka)

  14,39 
  Wysyłka dzisiaj

  101 zadań dla ambitnych maturzystów. Matematyka

  (okładka miękka)

  24,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Crash Testy powtórzeniowe do matury podstawowej...

  (okładka miękka)

  38,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Elitmat

  Przedsiębiorstwo Elitmat jest firmą edukacyjno-wydawniczą założoną w 2006 roku. Jej misją - zdefiniowaną od początku działalności - jest edukacja nie tylko dzieci i młodzieży, ale także osób dorosłych wyprzedzająca swój czas. Tradycyjne, sprawdzone metody dydaktyczne są tu łączone z najnowszymi odkryciami i osiągnięciami psychologicznymi i technologicznymi. To wszystko sprawia, że nauczanie proponowane przez firmę Eltimat jest nowoczesne, efektywne i przyjazne.

  Firma organizuje kursy przygotowujące do rozmaitych egzaminów o zasięgu lokalnym, ale także angażuje się w projekty ogólnopolskie.

  Właścicielem firmy Elitmat jest Dariusz Kulma, który w roku 2008 został uhonorowany tytułem Nauczyciel Roku. Ten ogólnopolski konkurs jest organizowany przez czasopismo „Głos Nauczycielski" pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

  Elitmat prowadzi także działalność wydawniczą. Specjalizuje się w książkach matematycznych. Dużą popularnością cieszy się seria „Jak zdać maturę z matematyki?". Wspiera ona uczniów w powtarzaniu materiałów do matury. Pod tym samym tytułem firma Elitmat prowadzi także projekt, w ramach którego pomaga maturzystom z całego kraju na portalu internatowym, na którym zgromadzone są materiały dydaktyczne.

  Elitmat pragnie wprowadzić edukację w inny wymiar. By zdobywanie wiedzy i umiejętności było atrakcyjne i kojarzyło się z przyjemnością. Dba o bliski kontakt ze swoimi odbiorcami i stara się bezpośrednio odpowiadać na ich potrzeby. Dariusz Kulma niezwykle angażuje się w rozmaite projekty. Przygotował specjalną próbną maturę z matematyki online. Firma zorganizowała także Maraton Matematyczny Ósmoklasisty oraz Maturalny Maraton Matematyczny, podczas których powtarzano materiał obowiązujący do konkretnych egzaminów.

  Z produktami firmy Elitmat zawiłości matematyczne przestaną być koszmarem. Kto wie, być może niektórzy odnajdą pasję swojego życia w rozwiązywaniu problemów matematycznych?

  Ładowanie...