Xi
 » Centrum Rozwoju Edukacji Edicon

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Centrum Rozwoju Edukacji Edicon

   (18 produktów)

  Język angielski w fotografii

  (okładka miękka)

  64,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Zarys anatomii człowieka

  (okładka miękka)

  117,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Profilaktyka stomatologiczna

  102,89 
  Wysyłka 24 godziny

  TIK w pigułce. Narzędziownik nauczyciela

  (okładka miękka)

  36,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Język angielski dla zawodów medycznych

  (okładka miękka)

  54,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Zarys patofizjologii człowieka Część 1

  (okładka miękka)

  78,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Zarys patofizjologii człowieka Część 2

  (okładka miękka)

  78,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Zarys fizjologii człowieka

  (okładka miękka)

  93,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Historia fotografii

  (okładka miękka)

  42,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Centrum Rozwoju Edukacji Edicon

  Wydawnictwo Centrum Rozwoju Edukacji Edicon zapewnia dostęp do rzetelnie opracowanej wiedzy. W ofercie tego wydawcy można znaleźć książki naukowe i popularnonaukowe, książki do nauki języka obcego oraz kursy e-learningowe. Oferowane publikacje są polecane zwłaszcza uczniom liceum, szkoły policealnej oraz technikum. Autorzy pomagają w przygotowaniach do egzaminu zawodowego, a następnie do wykonywania wybranego zawodu. Książki wydawnictwa Centrum Rozwoju Edukacji Edicon to przede wszystkim znakomite źródło wiedzy dla uczniów szkół medycznych.

  Wydawca oferuje szeroki wybór książek, wśród których ważne miejsce zajmują publikacje o tematyce medycznej. Dba o to, by oferta była zgodna z aktualną podstawą programową. Ponadto wydawnictwo stawia na znakomitą wartość merytoryczną, zapraszając do współpracy uznanych autorów i praktyków z wieloletnim doświadczeniem. Zaletą publikacji Edicon jest również ich forma, zawierająca ćwiczenia oraz specjalne miejsce na notatki. W ten sposób uczeń otrzymuje praktyczną książkę, w której w jednym miejscu zbiera potrzebne informacje.

  Wydawnictwo Edicon stawia również na kursy e-learningowe i ofertę e-booków, wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych czytelników. Z wielkim zamiłowaniem bada najnowsze kierunki rozwoju poszczególnych dziedzin wiedzy, by dostarczać odbiorcom produkty nowoczesne oraz zawierająca aktualne informacje. W ten sposób powstaje szeroka oferta publikacji, zyskujących uznanie wśród uczniów, pedagogów i wykładowców. Dzięki książkom wydawnictwa Edicon uczniowie mogą korzystać z wiedzy przekazywanej przez ekspertów z wybranej dziedziny.

  Centrum Rozwoju Edukacji Edicon prowadzi również działalność polegającą na wsparciu szkół i placówek oświatowych w Polsce. Pomaga w organizacji oraz prowadzeniu zajęć dydaktycznych. W związku z tym współpracuje z zespołem, do którego należą nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy i eksperci w różnych dziedzinach wiedzy. Wydawca dostarcza produkty, ułatwiające pracę nauczycielowi, dyrektorowi szkoły oraz instytucjom państwowym. Organizuje konferencje, szkolenia i kursy. Pomaga także w tworzeniu nowoczesnych programów nauczania.

  Edicon oferuje znakomite podręczniki, poradniki i kursy, a przy tym wspiera szkoły w pozyskiwaniu sprzętu oraz wyposażenia pracowni. Realizuje programy rozwijające interdyscyplinarne zainteresowania uczniów. Pomaga placówkom edukacyjnym w działalności promocyjno-informacyjnej i prowadzi badania oraz analizy rynkowe. Ponadto ułatwia pozyskiwanie współpracowników, wspierających rozwój szkoły.

  Ładowanie...