Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Castor

 (658 produktów)

Mapa Europy z quizem. Puzzle 180

25,39 
Wysyłka dzisiaj

Morskie oko. Puzzle 1000 elementów

(okładka twarda)

23,99 
Wysyłka dzisiaj

Puzzle 260. Monster truck

11,79 
Wysyłka dzisiaj

Puzzle 1500. Ptaszki. Razem cieplej

25,29 
Wysyłka dzisiaj

Puzzle 30 Garbage Car

11,89 
Wysyłka dzisiaj

Puzzle 3000. Malbork Castle, Poland

(okładka twarda)

45,99 
Wysyłka dzisiaj

Puzzle Maxi. Jumping Monster Truck 40

23,69 
Wysyłka dzisiaj

Puzzle 4000. Dusza wyspy. 400188

68,19 
Wysyłka dzisiaj

Puzzle 100. Foxy Dreams

18,29 
Wysyłka dzisiaj

Castor. Puzzle 120. Formula Racing

11,99 
Wysyłka dzisiaj

Puzzle 60. City Rush

10,79 
Wysyłka dzisiaj

Castor

Castor (Castorland) to firma specjalizująca się w produkcji puzzli, istniejąca na rynku od 1989 roku. W czasie swojej ponad trzydziestoletniej działalności jej produkty zdobyły ogromną popularność na całym świecie- obecnie są eksportowane do aż 50 różnych krajów.

W katalogu firmy Castor znajdziemy szeroki wybór puzzli odpowiednich dla każdej grupy wiekowej. Castor oferuje zarówno układanki dla najmłodszych dzieci złożone z kilku elementów, jak i puzzle dla dorosłych, złożone z nawet kilku tysięcy kawałków. Układanki składające się z 4000 puzzli z pewnością zaspokoją wymagania nawet najbardziej wprawionych miłośników tej rozrywki. Puzzle marki Castorland są zróżnicowane również pod względem tematycznym. Można tu znaleźć obrazki przedstawiające zwierzęta, bajkowe postacie, sceny z życia codziennego, czy krajobrazy. Każdy może wybrać takie puzzle, jakie najbardziej odpowiadają jego umiejętnościom i zainteresowaniom.

Produkty marki Castor pozwalają poprawić zdolności manualne i percepcję wizualną. Wpływają również pozytywnie na rozwój umiejętności kognitywnych, które odpowiadają za organizację oraz strategię procesu układania. Zabawka uczy cierpliwości i wytrwałości, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Oferuje także wspaniałą rozrywkę dla jednej lub wielu osób.

Każdy produkt spełnia odpowiednie standardy jakości oraz bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Dotyczy to w szczególności Dyrektywy 2009/48/WE oraz Normy EN-71 w zakresie bezpieczeństwa zabawek. Z tego względu materiały używane do produkcji są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od najlepszych europejskich dostawców. Proces produkcyjny, stosowane technologie oraz organizacja pracy są przedmiotem ciągłego doskonalenia oraz kontroli, by zapewnić i utrzymać najwyższy poziom jakości.

Najwyższa jakość puzzli firmy Castor wielokrotnie została potwierdzona prestiżowymi nagrodami. Wśród nich można wymienić dwukrotnie zdobyty tytuł "Dobrej marki", przyznawany przez "Dziennik Gazetę Prawną" na podstawie przeprowadzonych badań rynku, którym patronuje Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Plebiscyt miał na celu wyłonić najbardziej rozwojowe i godne polecenia marki w danych kategoriach, a pozycja marki Castorland została najwyżej oceniona w swojej kategorii przez Kapitułę plebiscytu. Marka Castor uzyskała też tytuł "Gazeli Biznesu" X i XI edycji konkursu organizowanego przez Redakcję gazety „Puls Biznesu”, która typuje najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie firmy w Polsce.

Ładowanie...