Xi
 » Awaken Realms
cofnij do Gry

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Awaken Realms

 (19 produktów)

Canvas

114,89 
Wysyłka 24 godziny

Miodek: Gra o pszczołach

57,59 
Wysyłka 24 godziny

Knockdown. Volume II. Nemesis

81,29 
Wysyłka 24 godziny

Tainted Grail. Echa Przeszłości

53,39 
Wysyłka 24 godziny

Tainted Grail Król Artur

81,29 
Wysyłka 24 godziny

Tainted Grail Companions

41,39 
Wysyłka 24 godziny

Mata do Siegestorm: Dragons

66,79 
Wysyłka 24 godziny

Wielki Mur. Gra planszowa

245,49 
Wysyłka 24 godziny

Wielki Mur: Zestaw Meepli

81,29 
Wysyłka 24 godziny

Wielki Mur: Pradawne Bestie

89,49 
Wysyłka 24 godziny

Gra Wielki Mur. Wersja z figurkami

491,79 
Wysyłka 24 godziny

Wielki Mur: Stretch Goals

110,89 
Wysyłka 24 godziny

Siege Storm. Siege Mode

105,89 
Wysyłka 24 godziny

Canvas. Lustrzane odbicia

76,29 
Wysyłka 24 godziny

Gra Nemesis: Lockdown Playmat dodatek

154,39 
Wysyłka 3 dni robocze

Awaken Realms

Awaken Realms to jeden z największych polskich wydawców gier planszowych. Jego siedziba mieści się we Wrocławiu. Wydawnictwo od 2014 r. dostarcza graczom z całego świata gry wykonane z niesamowitą dbałością o szczegóły. Projekty te zostały wyróżnione w wielu zestawieniach planszówek i otrzymały znakomite recenzje. Produkty Awaken Realms zachwycają wykonaniem, oprawą graficzną oraz wyjątkowymi zasadami rozgrywki, które czasami trudno nawet porównać do oferty innych wydawców. Popularność gier wydawcy zapewniła mu duży rozgłos medialny, co w świecie planszówek zdarza się bardzo rzadko.

Wydawnictwo Awaken Realms słynie z przebojowych kampanii na Kickstarterze, przyciągających miliony odbiorców z całego świata. Co ciekawe, społeczność graczy bierze udział w procesie produkcyjnym gry, a twórcy często sami proszą o opinie fanów, chętnie dzielących się swoimi przemyśleniami z wydawcą. Produkty Awaken Realms słyną również z wykonania z najwyższej półki. Bardzo szczegółowe modele postaci, a także rewelacyjna oprawa graficzna tych gier planszowych zachwyciły nawet najbardziej wymagających graczy. Wydawca założył również studio malarskie, zajmujące się przygotowywaniem modeli do planszówek.

Awaken Realms przywiązuje dużą uwagę do oryginalności każdego projektu gry. Ekscytujące zasady, piękne wykonanie i bogata zawartość pudełka sprawiają, że planszówka wydawcy zapewnia zróżnicowaną rozgrywkę pełną emocji. To produkty powstające z prawdziwego zamiłowania do gier planszowych, które twórcy rozwijają do wielu lat. Ogromne znaczenie ma dla wydawcy również społeczność graczy. Planszówki Awaken Realms to gry tworzone przez hobbystów dla hobbystów!

Wydawca sięga w swojej twórczości po zróżnicowaną stylistykę. W ofercie wydawcy znajdziesz fantasy, science-fiction i gry nawiązujące do prawdziwych wydarzeń historycznych oraz akcesoria do gier planszowych. Natomiast książki wydawnictwa Awaken Realms zawierają wiele dodatków ubarwiających rozgrywkę, jak chociażby komiksy, scenariusze misji i nowe zasady gry. Do najbardziej znanych pozycji tego wydawnictwa z pewnością należą This War of Mine (wersja planszowa), Lords of Hellas, Nemesis oraz Etherfields. Obecnie wydawca próbuje również wkroczyć do świata elektronicznej rozgrywki, projektując gry komputerowe, nawiązujące do wydanych wcześniej planszówek.

Awaken Realms jest wydawnictwem, który zdobył już rozgłos na całym świecie. Wydawca może się poszczycić wciąż rosnącą grupą odbiorców z wielu krajów, a nowe projekty udowadniają, że twórcom nie brakuje oryginalnych pomysłów. Znajdą tu coś dla siebie gracze o różnych zainteresowaniach. Strategiczne rozgrywka w świecie fantasy, survival horror w stylistyce science-fiction lub baśniowa podróż przez krainę wyrwaną z dziwnego snu to tylko niektóre przygody, jakie mogą znaleźć u tego wydawcy fani wyrazistych i pięknie zaprojektowanych gier planszowych. Produkty Awaken Realms potrafią zachwycić nawet te osoby, które nie interesują się planszówkami.

Ładowanie...