Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Agencja Promocji Zieleni

   (5 produktów)

  Katalog roślin. Drzewa, krzewy, byliny

  (okładka miękka)

  76,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Katalog bylin. Kwiaty, trawy i paprocie

  (okładka miękka)

  69,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Rośliny do każdego ogrodu

  (okładka miękka)

  21,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Szkółkarstwo ozdobne Wybrane zagadnienia

  (okładka miękka)

  23,29 
  Wysyłka 24 godziny

  Agencja Promocji Zieleni

  Agencja Promocji Zieleni została powołana w 1998roku przez Związek Szkółkarzy Polskich. Ściśle współpracuje ze stowarzyszeniem realizując jego cele edukacyjne, popularyzując kulturę ogrodniczą i reprezentując interesy członków w kraju i zagranicą.

  Wydawnictwo Agencji Promocji Zieleni opracowuje i wydaje Katalogi Roślin (można znaleźć tam między innymi: Katalog rośli. Drzewa, krzewy, byliny.; Katalog bylin. Kwiaty, trawy i paprocie. czy Katalog róż polecanych przez Związek Szkółkarzy Polskich). Treści przekazywane przez autorów wydawnictwa bazują przede wszystkim na latach doświadczenia i praktycznej wiedzy, która jest dodatkowo opatrzona licznymi zdjęciami w katalogach przyrodniczych. Co więcej, pasja do ogrodów sprawia, że autorzy tekstów są na bieżąco z aktualnymi trendami, to oznacza, że wciąż się uczą i aktualizują swoją wiedzę. Zatem książki wydawnictwa Agencji Promocji Zieleni są zgodne z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie hodowli roślin, techniki ich uprawy oraz technologii.

  Początkujący ogrodnicy oraz szkółkarze czy inwestorzy poszukujący interesujących rozwiązań mogą znaleźć wiele propozycji działań roślinnych (Rośliny do każdego ogrodu. lub Szkółkarstwo ozdobne. Wybrane zagadnienia. Wiesław Szydło), a także poradników na warunki miejskie - wskazówki cenne zarówno dla projektantów jak i inwestorów przestrzeni publicznej (Zielone miasto. Zieleń przy ulicach.).

  Agencja Promocji Zieleni prowadzi również działalność wydawniczą na zlecenie. Oferuje usługi w zakresie tematyki ogrodniczej i roślinnej wraz z projektem, opracowaniem merytorycznym oraz graficznym, składem, konsultacją oraz drukiem książek.

  W skład zespołu odpowiadającego za merytoryczny zakres działalności wchodzą: zapaleni szkółkarze z talentem dydaktycznym, wykładowcy akademiccy oraz fachowcy - od lat działający w branży. Ponad to Agencja Promocji Zieleni oferuje liczne szkolenia i konferencje (wykłady, warsztaty i spotkania w terenie). Pieczołowicie dobierają tematy spotkań, konsultując je wcześniej z uczestnikami, a także pozostawiają przestrzeń na dyskusję z prowadzącymi.

  Ładowanie...