Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  2000

   (3 produktów)

  Matura z Matematyki. Poziom podstawowy i rozszerzony. Cz.1

  (okładka miękka)

  32,29 
  Wysyłka dzisiaj

  2000

  Wydawnictwo 2000 jest znane wszystkim uczniom szkół średnich, którzy planują przystąpienie do matury z matematyki oraz tym, którzy ten egzamin pisali po 2000 roku.

  Wydawnictwo wydaje książki Andrzeja Kiełbasy, które mają przygotować ucznia do zdania egzaminu maturalnego. Nowe wydania pomagają przyswoić wiedzę niezbędną do egzaminu w najnowszej formule. Wszystkie zadania, jakie są zamieszczone w zbiorze, poruszają najważniejsze aspekty z różnych dziedzin matematyki, które są niezbędne podczas nauki matematyki w szkole średniej.

  Oprócz zbiorów zadań przygotowujących do matury z matematyki, 2000 posiada w swojej ofercie karty wzorów, które są potrzebne podczas wykonywania zadań. Obecnie każdy ze zdających posiada dostęp do karty udostępnionej przesz szkołę, dlatego tak ważna jest umiejętność posługiwania się nimi i zręcznego poszukiwania potrzebnych zagadnień.

  Od pewnego czasu, matura z matematyki jest podzielona na dwie części. Pierwsza z nich jest obowiązkowa i zawiera podstawowy zakres materiału z tego przedmiotu. Matura na poziomie rozszerzonym jest nieobowiązkowa. Mimo to decyduje się na nią wielu uczniów, którzy chcą wziąć udział w rekrutacji na uczelnie wyższe, gdzie są wymagane punkty uzyskane z tej części. Dlatego książki wydawnictwa 2000 są podzielone w ten sam sposób. Dwie części zbioru są przeznaczone dla uczniów przystępujących do egzaminu na poziomie podstawowym oraz dwie części są przeznaczone dla osób zdających maturę na poziomie rozszerzonym. Dzięki temu uczeń nie musi sam szukać informacji, które typy zadań obowiązują na poszczególnych etapach.

  Zbiory zadań przygotowane przez wydawnictwo 2000 są przydatne zarówno podczas lekcji w szkole jak i podczas korepetycji lub indywidualnej nauki. Dzięki zamieszczonym odpowiedziom, uczeń może samodzielnie zweryfikować poprawność wykonywanych przez niego działań. Nauczyciele, zarówno w szkole jak i indywidualni, cenią sobie książki wydawnictwa, ponieważ ich poziom jest dostosowany do poziomu maturalnego, z zachowaniem wysokiej trudności zadań.

  Ładowanie...