Otwarcie trzeciego oka
Historia lubi się powtarzać... Prawda? Nieprawda. Historia nie jest jakimś nadrzędnym ożywionym tworem, nie jest zbiegiem przypadkowych sytuacji. Zdarzenia są skutkiem czegoś, co było wcześniej. Inaczej być nie może. Uznajemy ,,przypadki tylko wtedy, gdy nie umiemy określić przyczyny tego, co się dzieje. Łatwo je odkrywamy tam, gdzie ponosimy straty, doznaje-my rozczarowań, albo dzieje się coś nieCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Kos
- Data premiery: 2013-04-03
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 65
- Wymiary: 205 x 145
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
364355
Tytuł
Otwarcie trzeciego oka
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
65
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2013-04-03
Rok wydania
2020
Wymiary
205 x 145
Waga
0.09 kg
Wysokość
5 mm
Długość
205 mm
Głębokość
145 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
145 mm
Nasza cena
14,19 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Otwarcie trzeciego oka” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









