Osiemnasta decydująca bitwa

Jest to słynna książka, w której lord d'Abernon rozszerza listę piętnastu przełomowych bitew w historii świata stworzoną przez E.S. Creasy'ego o kolejne trzy. Ostatnią z nich - Bitwę Warszawską - autor miał okazję obserwować z bliska. Jej właśniepoświęcony jest jego osobisty dziennik, zamieszczony w niniejszej książce, oraz wnioski i spostrzeżenia, uzupełnione wypowiedziami wielkich dowódców: PiłsCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: Wydawnictwo LTW
  • Data premiery: 2010-01-01
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 152
  • Wymiary: 205 x 145
więcej parametrów

O książce

Jest to słynna książka, w której lord d'Abernon rozszerza listę piętnastu przełomowych bitew w historii świata stworzoną przez E.S. Creasy'ego o kolejne trzy. Ostatnią z nich - Bitwę Warszawską - autor miał okazję obserwować z bliska. Jej właśniepoświęcony jest jego osobisty dziennik, zamieszczony w niniejszej książce, oraz wnioski i spostrzeżenia, uzupełnione wypowiedziami wielkich dowódców: Piłsudskiego i Tuchaczewskiego. Bezpośrednie obserwacje zagranicznego dyplomaty to niewątpliwie cenne i wiarygodne źródło wiedzy na temat Bitwy Warszawskiej, okreslnej przecież mianem Cudu nad Wisłą.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
240796
Tytuł
Osiemnasta decydująca bitwa
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
152
Typ okładki
miękka
Data premiery
2010-01-01
Rok wydania
2010
Wymiary
205 x 145
Waga
0.21 kg
Wysokość
145 mm
Długość
205 mm
Głębokość
145 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
145 mm
Nasza cena
16,99 zł
Dziękujemy za Twoją ocenę!
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Osiemnasta decydująca bitwa” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji.
Dostawa i płatność

Zobacz również