Ojczulkowie. Filary czy przekleństwo Węgrów?
Książka Ojczulkowie autorstwa Bogdana Góralczyka to fascynująca analiza polityczna, która rzuca światło na tajemnice sukcesu Viktora Orbna. Autor, politolog i sinolog, prowadzi czytelnika przez złożoną historię Węgier, ukazując, w jaki sposób różni przywódcy, tacy jak Franciszek Józef, Miklós Horthy czy Jnos Kdr, budowali swoje mity i kształtowali narodową tożsamość.Bogdan Góralczyk autorytet w dzCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademickie Dialog
- Data premiery: 2024-12-18
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 420
- Wymiary: 236 x 167
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3579586
Tytuł
Ojczulkowie. Filary czy przekleństwo Węgrów?
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
420
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2024-12-18
Rok wydania
2024
Wymiary
236 x 167
Waga
0.76 kg
Wysokość
167 mm
Długość
236 mm
Nasza cena
79,59 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Ojczulkowie. Filary czy przekleństwo Węgrów?” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









