Ojciec Chrzestny. Trylogia
Wyjątkowe wydanie ze wstępem Francisa Forda Coppoli przygotowanym z okazji pięćdziesięciolecia wydania "Ojca Chrzestnego. W skład trylogii wchodzą powieści Mario Puzo: "Ojciec Chrzestny, "Sycylijczyk oraz "Omerta. Trzy porywające opowieści o honorze i nienawiści, szacunku i pogardzie, miłości i śmierci Puzo wciąga czytelnika w mroczny świat przemocy, w którym każda zniewaga musi zostać zmyta krwiąCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Albatros
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 1088
- Wymiary: 239 x 162
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3707244
Tytuł
Ojciec Chrzestny. Trylogia
Autor
Wydawnictwo
Liczba stron
1088
Typ okładki
twarda
Rok wydania
2025
Wymiary
239 x 162
Waga
1.26 kg
Wysokość
162 mm
Długość
239 mm
Nasza cena
106,69 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Ojciec Chrzestny. Trylogia” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









