Odyseja Hansa Schmidta
W swoją historię dyplomacji i sukcesów militarnych III Rzeszy odnoszonych pod koniec lat trzydziestych i na początku czterdziestych XX wieku autor wplótł zarówno prawdziwe postacie marszałków i generałów, polityków i dyplomatów, jak i fikcyjne, prostych żołnierzy frontowych: Hansa Schmidta, Kurta Seidela, Johanna Jeskego i Walthera Kolmana. Bowiem miliony podobnych Hansów, Kurtów, Johannów i WalthCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Bellona
- Serie: Żółty tygrys
- Data premiery: 2025-02-12
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 128
- Wymiary: 164 x 111
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3592865
Tytuł
Odyseja Hansa Schmidta
Autor
Wydawnictwo
Serie:
Język
polski
Liczba stron
128
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2025-02-12
Rok wydania
2025
Wymiary
164 x 111
Waga
0.11 kg
Wysokość
111 mm
Długość
164 mm
Głębokość
10 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
110 mm
Nasza cena
14,99 zł
Symbol produktu:
9788311177352
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Odyseja Hansa Schmidta” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









