Xi
 » Zabawki  » Zabawki dla niemowląt  » Interaktywne i edukacyjne

Odkrywczy domek - wyjątkowa zabawka edukacyjna dla najmłodszych!

Odkrywczy domek to produkt firmy Dumel, która od 1999 roku jest importerem zabawek i akcesoriów dla dzieci angażujących do kreatywnej zabawy i rozbudzających potrzebę tworzenia od najmłodszych lat. Zadaniem Domku jest umożliwić każdemu maluchowi poznanie zwyczajów panujących w domu oraz zapewnienie mu twórczej, w pełni bezpiecznej zabawy dostosowanej do rozwoju psychicznego i motorycznego. Zabawka została wykonana w sposób solidny i trwały, przyciąga i zajmuje na długo uwagę dziecka, jest wypełniona różnymi interakcjami dźwiękowo-świetlnymi, interesującą kolorystyką i mnóstwem sposobów na rozwój zdolności manualnych.

Dla kogo przeznaczona jest zabawka Odkrywczy domek?

Odkrywczy domek imituje prawdziwy dom rodzinny. Podzielony jest na kolejne pomieszczenia wypełnione ciekawymi niespodziankami, ekscytującymi światełkami, dźwiękami i rymowankami. Zabawka przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci od 1 do 5 roku życia, niezależnie od płci, które znajdą w niej przedmioty oraz urządzenia z życia codziennego. Dzieci mogą w całkowicie bezpieczny sposób się z nimi zapoznawać i dzięki temu stopniowo coraz lepiej rozumieć otaczający go świat.

Jak korzystać z Odkrywczego domku?

Dzieci korzystające z Domku naciskają na przedmioty i urządzenia, słuchają realistycznych dźwięków (skrzypiące drzwi, aparat telefoniczny, kuchenka czy pralka) - każdy z tych elementów jest interaktywny i pozwala we własnym tempie zapoznawać się z elementami codziennego życia. Wszystkie funkcje pobudzają ciekawość i zachęcają do odkrywania kolejnych niespodzianek i atrakcji - a tych jest naprawdę sporo! Produkt został wzbogacony także o drugi tryb zabawy, czyli zabawne, pouczające rymowanki. Ponadto do Domku zostały dołączone 2 figurki chłopca i dziewczynki, dzięki którym maluchy mogą bawić się w odgrywanie ról.

Odkrywczy domek - zawartość pudełka

Odkrywczy domek o wymiarach 40x30x15 cm z kolejnymi pomieszczaniami oraz ogródkiem z takimi elementami, jak wdrapująca się na drzewo wiewiórka, kręcąca się wokół poręczy małpka, obrotowy motylek, czerwony samochodzik czy ptaszek śpiewający uroczą melodią. Zestaw wzbogacony został także o 2 figurki chłopca i dziewczynki. Zabawka wymaga baterii 2xAA (które znajdują się w zestawie).

Zabawka Odkrywczy domek - opinie

Odkrywczy domek to niezwykła zabawka dla najmłodszych wypełniona po brzegi interaktywnymi elementami, które przyciągną uwagę dziecka na długie godziny. Każda z funkcji domu stanowi kreatywną zabawę, która pobudza twórczość, kreatywne myślenie oraz wspomaga naukę codziennych czynności domowych i logicznego myślenia. Zajrzyj do kategorii Zabawki, w której znajdziesz całą masę równie ciekawych propozycji do zabawy i edukacji!

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

628775
Ładowanie...