Xi

Odkrywcza Farma

Odkrywcza Farma - odkryj uroki wiejskiego życia z Kolorową Farmą!Odkrywcza Farma to kolejny - obok między innymi Odkrywczego Domku - produkt firmy Dumel, która od 1999 roku jest importerem zabawek i akcesoriów dla dzieci angażujących je kreatywnej zabawy i rozbudzających potrzebę tworzenia od najmłodszych lat. Tym razem maluchy mają szansę odkrycia uroków wiejskiego życia z Kolorową Farmą, na którCzytaj więcej

Polecamy podobne produkty

Odkrywcza Farma - odkryj uroki wiejskiego życia z Kolorową Farmą!

Odkrywcza Farma to kolejny - obok między innymi Odkrywczego Domku - produkt firmy Dumel, która od 1999 roku jest importerem zabawek i akcesoriów dla dzieci angażujących je kreatywnej zabawy i rozbudzających potrzebę tworzenia od najmłodszych lat. Tym razem maluchy mają szansę odkrycia uroków wiejskiego życia z Kolorową Farmą, na której dni płyną spokojnie przy dźwiękach uroczych melodii, kojących kolorów i w pełni bezpiecznych gadżetów. Zabawka została wykonana w sposób solidny i trwały, a przy tym przyciągający na długo uwagę dziecka, które w ramach twórczej zabawy rozwija psychikę oraz zdolności motoryczne.

Dla kogo przeznaczona jest zabawka Odkrywcza Farma?

Zabawka przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci od 12 miesiąca życia, niezależnie od płci. Jest wypełniona mnóstwem całkowicie bezpiecznych atrakcji - na maluchy czeka sorter kształtów, rymowanki, piosenki w języku polskim, melodie, a nawet realistyczne odgłosy różnych zwierzaków. Farma posiada także wygodny uchwyt, który ułatwia przenoszenie jej w dowolne miejsce.

Jak korzystać z Odkrywczej Farmy?

Dzięki zabawce dzieci zapoznają się i coraz lepiej rozumieją otaczających je świat - Farma naucza nazewnictwa zwierzątek, kolorów i czynności, które wykonuje się na wsi, a kolorowe elementy i przyjazne dźwięki pobudza wyobraźnię i kreatywność. Wszystkie elementy zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, a cały pomysł na zabawkę to przede wszystkim rozwijanie kreatywności i korzystne wpływanie na rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz rozwój umysłowy dziecka. Farma nie tylko bawi, ale także uczy rozpoznawania i oswajania się z kształtami, kolorami i dźwiękami.

Odkrywcza Farma - zawartość pudełka

W opakowaniu o wymiarach 42x18x27,5 cm znajduje się kolorowa imitacja wiejskiego domku z figurkami postaci i zwierząt. Zabawka mówi po polsku, śpiewa 2 piosenki, odtwarza melodie. Zawiera także sorter kształtów, rymowanki oraz wygodny uchwyt do przenoszenia. Do korzystania z produktu potrzebne są dwie baterie AA dołączone do zestawu.

Zabawka Odkrywcza Farma - opinie

Odkrywcza Farma to niezwykła zabawka dla najmłodszych wypełniona interaktywnymi elementami, które przyciągną uwagę dziecka na długie godziny. Każda z funkcji Farmy stanowi kreatywną zabawę, która pobudza twórczość, wyobraźnią oraz wspomaga naukę kształtów, kolorów, dźwięków. Zajrzyj do kategorii Zabawki, w której znajdziesz całą masę równie ciekawych propozycji do zabawy i nauki!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3350708
Tytuł
Odkrywcza Farma
Producent
Wymiary produktu [mm]
420 x 270
Długość
270
Głębokość
420
Wysokość
270
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Odkrywcza Farma” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

Kurier DPD
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 28. maja, wtorek
0,00 zł
3350708
Ładowanie...