Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Oczami mężczyzny (nie) idealnego

"Oczami mężczyzny (nie) idealnego” to nie jest kolejny zwykły poradnik. To zbiór 50 lekcji, dzięki którym łatwiej będzie Ci przetrwać w szarej codzienności i nie zatracić się w niej. Opowiada o życiu każdego człowieka, o miłości, wielkich uczuciach i o tym, jak przyjmujemy zawody, które zdarzają się w naszym życiu. W tej książce znajdziesz historie o marzeniach, pasji, uczuciach, ale też i zawodacCzytaj więcej

"Oczami mężczyzny (nie) idealnego” to nie jest kolejny zwykły poradnik. To zbiór 50 lekcji, dzięki którym łatwiej będzie Ci przetrwać w szarej codzienności i nie zatracić się w niej. Opowiada o życiu każdego człowieka, o miłości, wielkich uczuciach i o tym, jak przyjmujemy zawody, które zdarzają się w naszym życiu. W tej książce znajdziesz historie o marzeniach, pasji, uczuciach, ale też i zawodach czy problemach oraz o miłości lub jej braku. O problemach i kłopotach, z którymi musimy radzić sobie każdego dnia, ale i o tych wyjątkowych, które zdarzają się raz lub kilka razy w życiu.

Dzięki wskazówkom Rafała Wicijowskiego pokochasz samego siebie i uwierzysz we własne możliwości, a także zrozumiesz, co naprawdę jest ważne oraz jakimi wartościami powinieneś się kierować. Książka "Oczami mężczyzny (nie) idealnego” pomoże przetrwać słabsze momenty oraz podpowie, jak nie pogubić się w szarej codzienności dnia. Czasem doda otuchy, a innym razem sprzeda solidnego kopa. Nie omija trudnych tematów mówiąc o tym co przykre, z czym sobie często nie potrafimy sobie poradzić.

Dzięki tej książce zrozumiesz też, czego unikać, aby nie zepsuć swojego życia. Ostry język przybrany przez autora ma działać motywująco i sprawić, żebyś nigdy nie działał przeciwko sobie lub innym osobom. Jeśli zależy Ci na zmianach, ta książka jest właśnie dla Ciebie. Jedno jest pewne – albo ją pokochasz, albo znienawidzisz.

To drogowskaz, który pomoże uwierzyć i pokochać siebie, pomoże zrozumieć co w życiu jest naprawdę ważne, jakie wartości powinny kierować naszym życiem. To książka, która potrafi wzruszyć, ale też rozśmieszyć, ponieważ zawarte w niej odniesienia do codziennego życia zdarzyły się każdemu z nas. Napisana jest prostym, klarownym językiem, co sprawia, że tym bardziej przemawia do odbiorcy. Warto przeczytać i wprowadzić do swojego życia dobre zmiany, a w trudnych chwilach wrócić do tych bezceremonialnych porad i niepretensjonalnych przemyśleń.

Wspaniały poradnik o kontaktach międzyludzkich, sposobach na życie i miłość.

Rafał Wicijowski jest autorem poczytnego bloga "Oczami mężczyzny", w którym opisuje swoje przemyślenia na tematy codzienne, pisze o miłości i realizacji swoich pasji oraz dzieli się rozważaniami o świecie.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
853220
Tytuł
Oczami mężczyzny (nie) idealnego
Wydawnictwo
Data premiery
2018-02-16
Rok wydania
2018
Okładka
okładka miękka
Cena detaliczna
52,36 zł
Nasza cena
54,16 zł
Zobacz więcej
Recenzje
3,9/5
20 recenzji
 • 5
  11
 • 4
  2
 • 3
  2
 • 2
  3
 • 1
  2
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Tomasz C. Klient niezweryfikowany
  2.0
  2022-10-23
  ..."można ją pokochać albo znienawidzić"... Wybieram tę drugą opcję. Podczas czytania recenzji zastanawiałem się skąd tak przeciwstawne reakcje. Pierwszy znak zapytania- dlaczego pozycja dostępna jest w nietypowych księgarniach i to za tak wysoką cenę? Uważam, że zdecydowanie za dużo za tak niewiele pod względem objętości jak i treści. Jednak po przeczytaniu kilku stron moje zdumienie nabrało jeszcze większych oczu widząc jak beznadziejnym i ubocznym w swym istnieniu jest element mężczyzny. Na każdym kroku przedstawiony jako ten, który rani, zostawia, bezcześci, ucieka. Z czego wynika tak niska ocena osoby, która w żaden sposób nie utożsamia i nie solidaryzuje się z własną płcią? Opisując kobiety autor widzi w nich jedynie samo dobro i ewentualnie pokrzywdzoną księżniczkę, która niczemu winna musi znosić ciężar męskiego egoizmu. Nie kupuję takiej narracji i podsumowując uważam książkę za bardzo stronniczą, nieuniwersalną gdyż nie można nawet skierować jej do konkretnej grupy wiekowej. Dodatkowo częste powtórki oraz zbyt wiele wulgaryzmów totalnie nie wpływających na uwypuklenie myśli autora obniżają jakość publikacji.
 • Aleksandra B. Klient niezweryfikowany
  1.0
  2021-08-27
  Nie jest to literatura wysokich lotów. Jeśli ktoś lubi poradniki w stylu Bravo Girl lub zbiór cytatów z innych utworów to może przypadnie mu do gustu. Żal w szczególności drzew które poszły na druk tego "dzieła".
 • Katarzyna F. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-10-12
  Bardzo życiowa książka. Świetna dla osób, które gdzieś się zagubiły. Mocno bezpośrednia.
 • Sebastian M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-10
  Polecam szczególnie tym, którzy mają się za idealnych i zatracili jakąkolwiek samokrytykę. Obecnie coraz częściej ludzie traktują się przedmiotowo i nie potrafią wybrać to, co tak naprawdę ważne, co będzie wartością na całe życie. Autor dość dosadnie przedstawia niektóre życiowe aspekty, ale właśnie za to go doceniam. Książka warta przeczytania.
 • Jarek Z. Klient niezweryfikowany
  3.0
  2020-05-06
  Prawie wszystko odpowiada mi w tej książce. Wiedza przekazana w przystępny sposób. Czasami język może za bezpośredni i zbyt wulgarny. Dziwią mnie liczne powtórzenia. Tak jakby nikt jej nie edytował. Może to trik autora żeby książka była grubsza?
 • Joanna L. Klient niezweryfikowany
  2.0
  2020-04-29
  Stylistyka tekstu pozostawia wiele do życzenia, jednak merytorycznie całkiem mi się podobało. Autor pisze dość bezpośrednio i nie bawi się w wytworne słownictwo. Nazywa rzeczy po imieniu i to mi się podoba. Brak czczego gadania.
 • Bogusław C. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-28
  Uważam, ze to książka idealna dla wszystkich, którzy przyżywają kryzys, zanik wiary we własne możliwości. Autor za pomocą 50 lekcji stara się stworzyć obraz człowieka z zasadami, wrażliwego, kochającego i otwartego na innych ludzi. Niestety w dzisiejszych czasach coraz trudniej o takie osoby, ale zawsze warto próbować i podejmować prace nad sobą.
 • Przemysław E. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-22
  Podoba mi się przede wszystkim forma książki. Cytaty i formułki oraz ich późniejsze rozwiniecie to dla mnie coś nowego. Całość pasuje do naszych czasów, myśli i problemów. Polecam facetom tak na prawdę w każdym wieku. Może ktoś odkryje co robił źle.

 • Natalia O. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-16
  Ta książka stawia na nogi i otwiera oczy. Czasami brakuje nam wrażliwości na drugiego człowieka, samokrytyki, ułożenia odpowiedniego sytemu wartości. Autor przedstawia nam pewnego rodzaju drogowskazy i zwraca uwagę na to, co w życiu istotne. Książka warta polecenia.
 • Daniel D. Klient niezweryfikowany
  2.0
  2020-04-15
  Koledzy w pracy czytali i mocno polecali. Mnie autor nie przekonał. Dużo powtórzeń i błędów. Ponadto nie odpowiada mi ton, w jakim napisana jest książka. Z drugiej strony, to literatura współczesna i autor chyba chciał mocno trafić do każdego człowieka.
 • Leszek F. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-04-08
  Dobra książka. Autor ma już kilka podobnych tytułów w serii. Przeczytałem już kilka i w każdej lekturze znalazłem coś dla siebie. Czasami dobrze jest spojrzeć na różne problemy oczami innych żeby je zrozumieć.

 • Klaudia C. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-04
  To książka, na którą czekałam od dawna. Nie zliczę, ile razy zadawałam sobie pytanie „Gdzie ci mężczyźni” i odpowiedzi nie znalazłam. Autor często nawiązuje do sytuacji, które niestety współcześnie rzadko maja miejsce. Niektórzy nie pracują nad sobą i zatracaja się we wszechobecnym pędzie, a szkoda. Polecam tę pozycję każdemu, kto szuka swojej drogi!
 • Artur R. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-04-01
  Poradnik o relacjach damsko-męskich. Książka przyjemna, szybko się czyta. Jednak nie spodziewajcie się fajerwerków i niesamowitych odkryć. Autor pisze o typowych problemach, typowego, współczesnego związku. Plus za poczucie humoru.
 • Patryk S. Klient niezweryfikowany
  3.0
  2020-03-25
  Ciężko mi powiedzieć dla jakiego mężczyzny jest to książka. Na pewno dla niedoświadczonego. Inni raczej wiedzę zawartą w tej książce posiedli w praktyce. No ale cóż. Każdy pisać może, a i czytelnik się znajdzie. Ogólnie polecam do luźnego przeczytania w leniwe popołudnie. Raczej nie brałbym niczego z tej książki na bardzo poważnie.

 • Hubert W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-23
  Byłem bardzo ciekawy zawartości tej książki. Obecnie dość trudno funkcjonować mężczyznom wrażliwym, romantycznym. Często wymaga się od nas jedynie siły, zdecydowania. Książka podnosi na duchu, pokazuje, że pewne wartości nie przeminą. Polecam.
 • Bogusław J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-18
  Tak jak autor napisał: tę książkę albo pokochasz, albo znienawidzisz. Ja należę do pierwszej grupy. To jest naprawdę dobre! Wicijowski w ciekawy sposób opisuje relacje damsko-męskie. Piszę w luźny, przyjazny sposób. Nawiązuje do najbardziej aktualnych problemów.  Jestem fanem i czekam na kolejne książki autora.

Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 6. marca, środa
0,00 zł

O Autorze


853220
Ładowanie...