Nic więcej

Zbiór "Nic więcej" składa się z 2 części: ocenzurowano (juwenilia z lat 1984-1989) oraz stan oczekiwania (wiersze powstałe w ostatnich latach). Książka Bogdana Prejsa jest dwunastą pozycją wydaną w serii TANGERE. Tytuł serii może kojarzyć się z "noli me tangere" i rzeczywiście, ma wchodzić z tymi słowami w rezonans. Ale dotyczyć ma rzeczy ludzkich. Tangere, bezokolicznik od tango - dotykać. ChodziCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: Convivo
  • Data premiery: 2018-01-01
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 60
  • Wymiary: 210 x 135
więcej parametrów

O książce

Zbiór "Nic więcej" składa się z 2 części: ocenzurowano (juwenilia z lat 1984-1989) oraz stan oczekiwania (wiersze powstałe w ostatnich latach). Książka Bogdana Prejsa jest dwunastą pozycją wydaną w serii TANGERE. Tytuł serii może kojarzyć się z "noli me tangere" i rzeczywiście, ma wchodzić z tymi słowami w rezonans. Ale dotyczyć ma rzeczy ludzkich. Tangere, bezokolicznik od tango - dotykać. Chodzi o to właśnie, by dotykać, by zatrzymać. Z otwartością, odwagą i miłością. A także by dać się dotknąć, by dać się przytrzymać. By się spotkać. Bogdana Prejs (ur. 1963) - w pismach literackich obecny od 1984 roku. Autor kilku arkuszy poetyckich oraz tomów: sms do ludzożerców (2009), ce ha (2012), 'biernik (2015) i objawy pierwotne (2017), a także paru innych książek. Mieszka w Mikołowie.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
837904
Tytuł
Nic więcej
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
60
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2018-01-01
Rok wydania
2018
Wymiary
210 x 135
Waga
0.12 kg
Wysokość
5 mm
Długość
210 mm
Głębokość
135 mm
Nasza cena
25,09 zł
Dziękujemy za Twoją ocenę!
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Nic więcej” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji.
Dostawa i płatność