Xi
 » Książki dla dzieci  » Wiek 6-8  » Książki kreatywne i rozwijające
Polecamy inne produkty z serii "Bluey" Zobacz wszystkie

Twórz własne opowieści o wesołych pieskach! "Naklejamy! Bluey. Książka do wyklejania" zawiera sceny do uzupełnienia, które dziecko zaprojektuje zgodnie z własnymi pomysłami, korzystając z kolorowych naklejek wielokrotnego użytku. Do scenerii z ilustracji malec dodaje ulubionych bohaterów, tworząc ich nowe przygody! Kolorowe pieski łatwo można przykleić i odkleić, dzięki czemu dzieci wrócą do już wypełnionych ilustracji, żeby spróbować wykleić je od nowa.

O czym jest książka "Naklejamy! Bluey. Książka do wyklejania"? Weź udział w przygodach słynnej Blue!

Serial o Bluey, w polskiej wersji nazywanej po prostu Blue, jest już prawdziwą klasyką. Pochodzące z Australii pieski przeżywają tu zaskakujące przygody, przy okazji pomagając dzieciom odkrywać świat. Uczą wielu nowych słów i wyjaśniają, jak działają różne przedmioty. Dzieci chętnie powtarzają śmieszne teksty z tego serialu, ćwicząc w ten sposób mowę. Niebieski piesek obecnie należy już do najbardziej popularnych bohaterów filmów dla dzieci.

Teraz bierzesz udział w przygodach Blue, projektując je od nowa! Naklejki wielokrotnego użytku przyklejasz na ilustracjach przedstawiających różne miejsca, które odwiedzają bohaterowie. Sceny mogą nawiązywać do tych z serialu lub prezentować całkiem nowe pomysły. Twórz własną opowieść o Blue i jej przyjaciołach, a potem pokaż swoje dzieło całej rodzinie!

"Naklejamy! Bluey. Książka do wyklejania" - opinie o wyklejance dla najmłodszych dzieci

Książka "Naklejamy! Bluey. Książka do wyklejania" umożliwia dziecku wymyślanie własnych przygód Blue, a także bardzo dobrze pomaga ćwiczyć umiejętności motoryczne. To świetny sposób, by rozwijać dziecięcą wyobraźnię i pomysłowość, a przy tym dobra okazja do porozmawiania z dziećmi na różne ciekawe tematy. Dzięki tej książeczce malec rozbudzi sprawność umysłową, a także poszerzy zasób słów! Książeczka do wyklejania będzie świetnym prezentem dla każdego fana serialu o Blue.

Szukasz dobrej książki dla dziecka, które jeszcze nie umie czytać? Wybierz kategorię "Książki kreatywne i rozwijające", gdzie znajdziesz wiele propozycji edukacyjnych i interaktywnych. Kolorowanki, zagadki oraz wyklejanki z ulubionymi bohaterami dzieci wspierają dziecięcy rozwój!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3407413
Ładowanie...