Myślenie dziś. Tom 2
praca zbiorowa
Przynajmniej od czasów Kanta, a potem Baudelaire`a wiemy, że jednym z wyznaczników nowoczesności jest nieustanna wnikliwa i krytyczna refleksja nad współczesnością czy ściślej aktualnością, nie tylko nad tym, kim po prostu jesteśmy, ale też nad tym, kim właśnie przestajemy być i kim się stajemy. Krótko mówiąc: od jakichś 200 lat nie opuszcza nas namysł nad otaczającym nas światem w jego każdorCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Fundacja na rzecz myślenia im. Barbary Skargi
- Serie: Myślenie dziś
- Data premiery: 2014-01-01
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 126
- Wymiary: 290 x 205 x 10
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
550563
Tytuł
Myślenie dziś. Tom 2
Autor
praca zbiorowa
Wydawnictwo
Serie:
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
126
Typ okładki
miękka
Data premiery
2014-01-01
Rok wydania
2014
Wymiary
290 x 205 x 10
Waga
0.49 kg
Wysokość
10 mm
Długość
290 mm
Głębokość
210 mm
Szerokość
205 mm
Nasza cena
17,19 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Myślenie dziś. Tom 2” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










