Xi
Polecamy podobne produkty

Poznaj niesamowitą przygodę Batmana w wyjątkowo mrocznej stylistyce! "Mroczne odbicie. Batman Noir" Scotta Snydera, Jocka i Francesco Francavilli to jedna z najbardziej nietypowych odsłon opowieści o obrońcy Gotham, która tym razem trafia do czytelników w powiększonym formacie, by ponownie zachwycić nawet największych fanów DC Comics. Utrzymany w minimalistycznej kolorystyce, ten niezwykły komiks znów zabiera czytelników do pochłoniętego walką z przestępczością Gotham, ale znacznie więcej miejsca poświęcając teraz komisarzowi Gordonowi!

O czym jest "Mroczne odbicie. Batman Noir"?

Od lat Batman i komisarz Gordon wspólnie bronią Gotham City, ratując miasto przed najgorszymi przestępcami w historii ludzkości. Przemierzyli najmroczniejsze zaułki metropolii oraz poznali najstraszniejsze wcielenia zła. Nie mogli pozwolić na to, by przemoc i korupcja ostatecznie zawładnęły ulicami miasta. Chociaż poznali najgorsze oblicze ludzkości, nie stracili wiary w dobro. Tym razem muszą jednak stanąć naprzeciw wyzwania, które wystawi tę wiarę na próbę!

Straszliwe zagrożenie każe Batmanowi i komisarzowi Gordonowi raz jeszcze zdefiniować granice prawa. Konflikt wybucha z całą mocą, a gdy słabnie, szybko okazuje się, że najgorsze tajemnice kryje dom jednego z nich. Komisarz rozpoczyna najbardziej osobiste śledztwo w swojej policyjnej karierze, jak zawsze wierząc w pomoc Batmana.

"Mroczne odbicie. Batman Noir" - opinie

"Mroczne odbicie. Batman Noir" to klasyczne dzieło słynnych artystów komiksowych, które teraz można podziwiać w powiększonym formacie, rewelacyjnie prezentującym szczegółowość rysunków znakomitych autorów. Surowa kolorystyka i ponura stylistyka świetnie pasują do opowieści o Batmanie. Styl mrocznego kryminału dobrze oddaje charakter detektywistycznych przygód tego superbohatera, a co więcej, czytelnik ma szansę poznać bliżej słynnego komisarza Gordona, od lat jednego z najciekawszych towarzyszy obrońcy Gotham. To rewelacyjna propozycja dla każdego miłośnika komiksów oraz filmów o Batmanie.

Scott Snyder to dobrze znany fanom sztuki komiksowej autor, który od lat współpracuje z DC. Studiował kreatywne pisanie, współpracował z Walt Disney World, a wreszcie został również wykładowcą, uczącym pisarstwa studentów kilku uczelni. W 2011 r. rozpoczął swoją przygodę z komiksami DC, a obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych twórców współpracujących z tym wydawcą. W tym komiksie prezentuje niesamowicie wyrazistą interpretację Batmana razem z innymi uznanymi artystami, Jockiem i Francesco Francavillą.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

O Autorze


3401385
Ładowanie...