Xi
 » Książki dla dzieci  » Wiek 3-5  » Poznawanie świata

"Moja wielka wyszukiwanka. Pojazdy" - dla małych fanów motoryzacji

Książka "Moja wielka wyszukiwanka. Pojazdy" ukazała się nakładem wydawnictwa Papilon. Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika koparek, wozów strażackich, śmieciarek i innych maszyn, bez których trudno sobie wyobrazić współczesne życie. W publikacji znajdziemy jedenaście plansz, które ukazują wiele sytuacji z udziałem rozmaitych pojazdów, takich jak samochód policyjny czy karetka pogotowia. Obok każdej dużej ilustracji umieszczono informacje na temat pokazanego miejsca oraz nazwy różnych elementów, które zachęcają do odnalezienia ich na planszy.

"Moja wielka wyszukiwanka. Pojazdy" - zalety książki

Książka "Moja wielka wyszukiwanka. Pojazdy" ma kartonowe, twarde strony dzięki czemu, pomimo wielokrotnego użytkowania nie ulegnie szybkiemu zniszczeniu. Publikacja rośnie wraz z dzieckiem, a korzystanie z niej można dowolnie modyfikować. Zabawa w wyszukiwanie szczegółów to tylko jedna z opcji. Można również opowiadać o tym, co się widzi na konkretnej ilustracji albo tworzyć emocjonujące opowieści na podstawie poszczególnych obrazków.

"Moja wielka wyszukiwanka. Pojazdy" - opinie

Lektura książki "Moja wielka wyszukiwanka. Pojazdy" ma wiele zalet - wzbogaca zasób słów, rozwija kreatywność i spostrzegawczość. Dzieci uwielbiają tego rodzaju publikacje i chętnie do nich wracają, nieustannie odkrywając na każdej stronie coś nowego. Książka świetnie sprawdzi się podczas wakacji - można ją zabrać w długą podróż. Tego typu publikacje może dziecko samo "czytać" rodzicowi, opowiadając po prostu to, co widzi na poszczególnych ilustracjach. Piękne, inspirujace ilustracje na długo przykują uwagę dziecka.

Lektura z pewnością spodoba się także rodzicom, bo taka wyszukiwanka daje duże możliwości ciekawej zabawy. Wspólna lektura z młodym czytelnikiem wzmacnia relację oraz jest swietnym sposobem na odpoczynek.

Pokazywanie maluchom od najmłodszych lat ciekawych, atrakcyjnych książek - a do takich na pewno należy pozycja "Moja wielka wyszukiwanka. Pojazdy" - znacząco zwiększa szanse, że dziecko będzie sięgało po inne książki w późniejszym czasie. Jest to na pewno idealny prezent dla młodego czytelnika z okazji urodzin czy Dnia Dziecka.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

Produkty od autora:


3365531
Ładowanie...