Miłość. Dojrzałość. Starość. Ludowy moralitet...
Drogi Czytelniku! Oddajemy do Twoich rąk obszerny tom wiersze skierowanych do młodych jak i do osób dojrzałych. Podzielony na trzy tematyczne rozdziały: Były sobie lata, Nasze przywary i Miłość od A do Z.Autor przeniósł na papier lekkim piórem obserwacje i przeżycia zarówno swoje jak i ludzi z otoczenia.Każdy wiersz zawiera osobną opowieść i często kończy się zaskakującym morałem.Refleksja nad żyCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
- Data premiery: 2024-06-15
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 199
- Wymiary: 212 x 157
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3513475
Tytuł
Miłość. Dojrzałość. Starość. Ludowy moralitet...
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
199
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2024-06-15
Rok wydania
2024
Wymiary
212 x 157
Wysokość
157 mm
Długość
212 mm
Głębokość
1 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
26,49 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Miłość. Dojrzałość. Starość. Ludowy moralitet...” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









