Xi
 » Gry  » Gry imprezowe

Milionerzy - weź udział w planszowej wersji słynnego teleturnieju!

Sprawdź swoją wiedzę i zostań zwycięzcą teleturnieju! Gra planszowa Milionerzy korzysta z zasad popularnego programu telewizyjnego, podczas którego uczestnicy odpowiadają na pytania z różnych dziedzin wiedzy, próbując ostatecznie wygrać milion zł. Teraz możesz wziąć udział w tej trzymającej w napięciu grze również w wersji planszowej. Co ciekawe, to jedyna polska wersja takiej gry, a znajdziesz tu ponadto pytania pochodzące wprost z telewizyjnego programu.

Dla kogo przeznaczona jest gra Milionerzy?

  • dla 2-4 graczy

  • dla 2-4 drużyn

  • dla graczy w wieku od 12 lat

Na czym polega gra Milionerzy?

Wersja planszowa Milionerów korzysta z zasad teleturnieju. Warto przypomnieć podstawowe założenia tej gry. Uczestnicy próbują odpowiedzieć poprawnie na wylosowane pytania, które pochodzą z różnych dziedzin wiedzy. Mogą dotyczyć geografii, historii, astronomii, kultury, a nawet kulinariów. Poprawna odpowiedź sprawia, że gracz wskakuje na następny poziom drabiny z rosnącymi kwotami, a na jej szczycie znajduje się milion zł!

Błędna odpowiedź wyeliminuje jednak uczestnika rozgrywki, ale przed jej udzieleniem można jeszcze skorzystać z dodatkowej pomocy. Gracz ma do dyspozycji trzy Koła Ratunkowe. To telefon do przyjaciela, pół na pół i głosowanie publiczności. Każda z tych opcji ratunkowych znacznie zwiększa szanse na udzielenie poprawnej odpowiedzi. Pytania jednak stają się w trakcie gry coraz trudniejsze, a każdego koła można użyć tylko raz.

Milionerzy - zawartość pudełka

  • plansza nawiązująca do ekranu z teleturnieju

  • 585 kart z pytaniami i odpowiedziami

  • 20 kart pytania do publiczności i telefonu do przyjaciela

  • 6 pionków

  • 16 żetonów odpowiedzi

  • 12 Kół Ratunkowych

Gra Milionerzy - opinie

Gra Milionerzy trafia do graczy w odświeżonej formie, by ponownie zaprosić na pełną napięcia rozgrywkę w pytania i odpowiedzi. Będzie rewelacyjną propozycją dla wszystkich fanów teleturnieju, a także dla osób, które szukają klasycznej gry towarzyskiej. Zasady łatwo możesz przypomnieć pewnie każdemu uczestnikowi gry, a ładne opracowanie graficzne idealnie nawiązuje do oprawy telewizyjnego teleturnieju. To planszówka w sam raz dla całej rodziny!

Weź udział w słynnym teleturnieju, by zgarnąć milion! 12 pytań czeka na gracza, który będzie musiał sprawdzić swoją wiedzę, a także wykazać się odrobiną taktyki. TM Toys przenosi zasady popularnego teleturnieju na stoły miłośników planszówek, zapraszając na porywającą rozgrywkę.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3412040
Ładowanie...