Xi
Polecamy podobne produkty

"Mike Carey. Hellblazer. Tom 3" to trzeci, ostatni tom opowieści o Hellblazerze autorstwa Mike'a Carey'a - opowieści o Johnie Constantinie, parającym się magią, moralnie ambiwalentnym Angliku, który wikła się w dziwne, niebezpieczne sytuacje, często związane ze zjawiskami paranormalnymi. "Hellblazer" jest najdłużej ukazującą się serią imprintu Vertigo (1988-2013). Na przestrzeni lat scenariusze głównego bohatera pisało wielu znanych autorów - w niniejszej edycji tytułową postacią intepretują Brian Azzarello, Garth Ennis, Warren Ellis, Jamie Delano oraz Mike Carey.

O czym jest komiks "Mike Carey. Hellblazer. Tom 3"?

"Mike Carey. Hellblazer. Tom 3" Mike'a Carey'a stanowi kontynuację poprzednich tomów, w których John Constantine powraca do życia i wikła się w sprawy rodzinne z domieszką magii i niesamowitości. I tym razem legendarny bohater musi poradzić sobie z trudnymi tematem - może na przykład z całą odpowiedzialnością potwierdzić, że ojcostwo nie jest łatwe. Zwłaszcza gdy dziećmi są trzy żądne zemsty demony. Atakując jedną z najbliższą mu istot, demoniczni potomkowie pozostawiają Hellblazerowi tylko jedno wyjście: pójście do piekła u boku najdziwniejszego z przewodników. Ponowne spotkanie z dawno zapomnianym wrogiem może poważnie zagrozić jego planom. Czy John przetrwa tę niebezpieczną podróż do serca otchłani?

"Mike Carey. Hellblazer. Tom 3" - opinie

Komiks "Mike Carey. Hellblazer. Tom 3" kontynuuje ukazywanie Hellblazera jako maga o wielu twarzach, z bagażem przeszłości i wyzwaniami przyszłości. Twórca nie zapomina o niejednoznaczności kultowej postaci, często odpychającej i balansującej na granicy dobra i zła, która często posługuje się podstępem, oszustwem i manipulacją, co zraża do niego ludzi i powoduje, że dotychczasowi przyjaciele stają się wrogami. Jednocześnie, podobnie jak Brian Azzarello, poprzedni scenarzysta, Carey nie zapomina o brytyjskich korzeniach Johna Constantine'a i otwiera czytelnikom drzwi do tej sfery jego życia, która wciąż nie jest im znana: jego rodziny i przyjaciół. Generuje to jeszcze więcej magicznych, niesamowitych i skomplikowanych perypetii. Autorami niezwykłych, klimatycznych rysunków w tym tomie są między innymi Leonardo Manco, Giuseppe Camuncoli i Marcelo Frusin.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

O Autorze


3388714
Ładowanie...