Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Metody wywoływania głosek

To praktyczny podręcznik, opracowany z myślą o logopedach, nauczycielach, studentach i rodzicach dzieci, które mają problemy z właściwym wymawianiem słów lub z niezakończonym rozwojem mowy. Prof. Jagoda Cieszyńska prezentuje w tej wyjątkowej książce sposoby na uzyskanie poprawnego brzmienia podczas mówienia. Przejrzysta forma "Metod wywoływania głosek" sprawia, że to praktyczna pomoc dla wszystkicCzytaj więcej

Polecamy podobne produkty

To praktyczny podręcznik, opracowany z myślą o logopedach, nauczycielach, studentach i rodzicach dzieci, które mają problemy z właściwym wymawianiem słów lub z niezakończonym rozwojem mowy. Prof. Jagoda Cieszyńska prezentuje w tej wyjątkowej książce sposoby na uzyskanie poprawnego brzmienia podczas mówienia. Przejrzysta forma "Metod wywoływania głosek" sprawia, że to praktyczna pomoc dla wszystkich osób, którym zależy na tym, by ich wychowankowie mówili pięknie oraz wyraźnie!

Autorka korzysta ze swoich badań, uzupełnionych wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć terapeutycznych z dziećmi z różnymi zaburzeniami rozwojowymi. Omawiane zagadnienia zostały zaprezentowane w przystępnej formie, łatwo wprowadzając w poruszaną tematykę nawet osoby, które nie zajmują się tym zawodowo. Każdy temat w "Metodach wywoływania głosek" został przedstawiony w wystarczająco szczegółowy sposób. Warto mieć świadomość, że na mowę dziecka może wpływać wiele rzeczy, dlatego niezwykle ważne jest dbanie o jej prawidłowy rozwój już od najmłodszych lat. Bardzo często zlekceważenie początkowych problemów może doprowadzić do ich rozwinięcia w wieku dorosłym, co powoduje znaczne utrudnienie codziennego życia.

Prof. Jagoda Cieszyńska jest psychologiem-logopedą, a także poetką. Wykłada na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, przekazując wiedzę o Metodzie Krakowskiej leczenia najmłodszych, którą opracowała dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu. Jest również dyrektorem merytorycznym Centrum Metody Krakowskiej. Prowadzi badania nad wieloma problemami rozwojowymi dzieci, zajmując się nabywaniem i rozwojem systemu językowego u dzieci niesłyszących, dwujęzycznością, a także zaburzeniami komunikacji językowej. Pracuje również nad metodologią badania rozwoju funkcji poznawczych u dzieci w wieku niemowlęcym, poniemowlęcym oraz przedszkolnym.

Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej przygotowuje materiały, pomagające w rozwoju dzieci. Oferowane książki mają również za zadanie przybliżać znaną Metodę Krakowską, polegającą na stymulowaniu wszystkich funkcji poznawczych. Oferta tego wydawnictwa to wspaniała okazja dla specjalistów, żeby poszerzać wiedzę, ale także dla rodziców, którzy chcą lepiej rozumieć potrzeby swojego dziecka.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
542812
Tytuł
Metody wywoływania głosek
Liczba stron
100
Rok wydania
2012
Wymiary produktu [mm]
205 x 145
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.14
Długość
205
Głębokość
145
Wysokość
145
Cena detaliczna
33,00 zł
Nasza cena
34,39 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
11 recenzji
 • 5
  11
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Ilona O. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-02-07
  Nie ma co się dziwić  że książka „Metody wywoływania głosek” cieszy się tak dobrą opinią w Internecie bo jest świetna. Wraz z mężem przestudiowaliśmy ją w miniony weekend i żałujemy, ze tak późno na nią trafiliśmy. Dużo porad i wskazówek, do tego przykłady  z życia wzięte. To co bardzo mi się podoba w tej książce, to brak lania wody. Jest tu konkretnie i na temat. Polecam bardzo mocno z całego serducha.
 • Daria W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-01-31
  Metody wywoływania głosek to must have dla każdego rodzica, którego dziecka ma jakieś problemy z  wymową, wady wymowy. Nam akurat ta pozycje poleciła pani logopeżka. I to było tez jednocześnie nasze najnowsze odkrycie. Nie sądziłam, że książka może zdziałać takie cuda. Fajna, ciekawa, odkrywcza, interesująca z mnóstwem porad i wskazówek. Nic tylko czerpać pełnymi garściami. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
 • Sabina T. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-01-27
  Nie pozostaje mi nic innego jak dołączyć do tego szerokiego grona zadowolonych czytelników idąc maksymalna ocenę „Metody wywoływania głosek” książka kupiona za sprawa pozytywnych recenzji w  sieci. Jest bardzo fajnie napisana, podoba mi się styl autora. Do tego szata graficzna bardzo ładna, estetyczna. Cena także niczego sobie. Reasumując, polecam wszystkim rodzicom, których dzieci mają wady wymowy.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 1. marca, piątek
0,00 zł

O Autorze


542812
Ładowanie...