Marker do tkanin Textile 0,9mm czarny (12szt) BIC
12 pemanentnych markerów BIC Marking Textile zostało specjalnie zaprojektowanych do trwałego pisania na tkaninach. Ultra-cienka końcówka 0,9 mm pozwala na precyzyjne podpisywanie i wykonywanie szczegółowych rysunków. Tusz jest odporny na pranie w temperaturze do 90C. Dla najlepszych efektów utrwal tusz żelazkiem przez 1 minutę.Czytaj więcej
- Producent: BIC
- Wymiary: 153 x 79
- Kategorie: Artykuły szkolno-biurowe
więcej parametrów
Opis produktu
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3724516
Tytuł
Marker do tkanin Textile 0,9mm czarny (12szt) BIC
Producent
Wymiary
153 x 79
Wysokość
79 mm
Długość
153 mm
Nasza cena
48,99 zł
Symbol produktu:
304859
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Marker do tkanin Textile 0,9mm czarny (12szt) BIC” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









