Mapa turystyczna - Zima pod Tatrami 1:90 000

praca zbiorowa

Tytuł skierowany głównie do osób lubiących aktywnie wypoczywać: na mapie zaznaczono wszelkie zimowe atrakcje, m.in.: - wyciągi i ośrodki narciarskie, - trasy narciarstwa biegowego, - tory saneczkowe, - obszary otwarte dla ski-alpinistów, - lodowiska, - baseny termalne. Poza tym na tej pięknej, cieniowanej mapie znajdują się wszelkie inne atrakcje (np. szlaki turystyczneCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: Compass
  • Data premiery: 2016-12-01
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 2
  • Wymiary: 226 x 120
więcej parametrów
Polecamy podobne produkty
Zobacz wszystkie

O książce

Tytuł skierowany głównie do osób lubiących aktywnie wypoczywać: na mapie zaznaczono wszelkie zimowe atrakcje, m.in.:
- wyciągi i ośrodki narciarskie,
- trasy narciarstwa biegowego,
- tory saneczkowe,
- obszary otwarte dla ski-alpinistów,
- lodowiska,
- baseny termalne.
Poza tym na tej pięknej, cieniowanej mapie znajdują się wszelkie inne atrakcje (np. szlaki turystyczne, zabytki, muzea), a także, tak istotne informacje jak parkingi, karczmy czy hotele.
Ogromnym plusem wydania jest obszar jaki przedstawia: na jednym arkuszu wykreślony jest w całości masyw Tatr, zarówno po polskiej, jak i słowackiej stronie, wraz z całym Podtatrzem ? od Orawy i Liptowa, aż po Spisz.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
895090
Tytuł
Mapa turystyczna - Zima pod Tatrami 1:90 000
Autor
praca zbiorowa
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
2
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2016-12-01
Rok wydania
2016
Wymiary
226 x 120
Waga
0.06 kg
Wysokość
120 mm
Długość
226 mm
Głębokość
120 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
5,59 zł
Dziękujemy za Twoją ocenę!
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Mapa turystyczna - Zima pod Tatrami 1:90 000” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji.
Dostawa i płatność

Zobacz również