Xi

Mały atlas ptaków Ewy i Pawła Pawlaków

“Mały atlas ptaków Ewy i Pawła Pawlaków” to czarująca, pełna poezji i zabawnych anegdot, opowieść o mieszkańcach ogrodu pary ilustratorów. Autorzy stworzyli niezwykłą księgę popularnych ptaków, które każdy może napotkać na swojej drodze. Zachęcają tym samym do rozejrzenia się wokół i odkrycia samemu fascynującego świata przyrody.Znani ilustratorzy książek dla dzieci zapraszają w podróż do świata nCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
 • Data premiery: 2023-12-12
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 40
 • Wymiary: 250 x 213
Polecamy podobne produkty

“Mały atlas ptaków Ewy i Pawła Pawlaków” to czarująca, pełna poezji i zabawnych anegdot, opowieść o mieszkańcach ogrodu pary ilustratorów. Autorzy stworzyli niezwykłą księgę popularnych ptaków, które każdy może napotkać na swojej drodze. Zachęcają tym samym do rozejrzenia się wokół i odkrycia samemu fascynującego świata przyrody.

Znani ilustratorzy książek dla dzieci zapraszają w podróż do świata natury, podczas której głównymi bohaterami będą znane i mniej znane ptaki! Ta wspaniała wycieczka zachwyci najmłodszych miłośników przyrody, ale także zaciekawi niejednego dorosłego wędrowca. Książkowa wyprawa naprawdę potrafi zaskoczyć. Czeka tu wiele kolorów, dźwięków oraz niezwykłych kształtów. Wkrótce przekonacie się, jak wielobarwny może być świat ptaków!

Wybierzcie ulubione gatunki i poszukajcie ich w tej niesamowitej książce! Ilustracje, które tu znajdziecie, wykonano nie tylko przy pomocy tradycyjnej techniki, ale też wykorzystano nieoczywiste inspiracje. Ołówki oraz farby współpracują tutaj z kolorowymi szmatkami i innymi nietypowymi materiałami. Wyobraźnia twórców naprawdę potrafi zadziwić! Kto wie, może nawet zainspiruje małych czytelników do stworzenia własnego dzieła sztuki? Ta książka dostarcza wielu wyszukanych wrażeń wizualnych oraz wspaniałych opowieści. To dlatego, że świat ptaków potrafi zainspirować jednocześnie malarza i poetę!

"Mały atlas ptaków Ewy i Pawła Pawlaków" to wspólne dzieło dwóch wspaniałych artystów. Ewa Kozyra-Pawlak jest ilustratorką, która wykorzystuje w pracy twórczej niemal dowolne materiały. Używa ołówków, kredek, farb i szmatek. Maluje, wycina, wykleja oraz szyje, przede wszystkim jednak tworzy wyjątkowe książki dla dzieci! Natomiast Paweł Pawlak słynie z ilustratorskiej precyzji. Szczegółowe rysunki wykonane przy pomocy doskonale przygotowanych ołówków to nie wszystko! Swoje ilustracje wypełnia kolorami nawet od spodu! Sprawdź również "Mały atlas zwierzaków Ewy i Pawła Pawlaków".

Wydawnictwo Nasza Księgarnia jest jednym z najstarszych wydawnictw w Polsce, istniejącym od 1921 r. Nie tylko oferuje utwory przełomowych twórców polskich i zagranicznych, ale także stara się, by proponowane wydania miały wspaniałą oprawę graficzną. W ofercie tego wydawnictwa znajdziecie również wiele produktów przeznaczonych dla dzieci, które mają rozwijać poczucie estetyki. To ilustrowane książki, gry planszowe oraz materiały edukacyjne. Wydawca trafia do odbiorców w całej Polsce i w innych krajach na świecie.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3449050
Tytuł
Mały atlas ptaków Ewy i Pawła Pawlaków
Liczba stron
40
Data premiery
2023-12-12
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
250 x 213
Okładka
twarda
Waga Produktu [kg]
0.67
Długość
250
Głębokość
250
Wysokość
213
Nasza cena
31,89 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Mały atlas ptaków Ewy i Pawła Pawlaków” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 18. czerwca, wtorek
0,00 zł

O Autorze


3449050
Ładowanie...