Xi

Logopotyczki syczące. Gry i zabawy logopedyczne

"Logopotyczki syczące. Gry i zabawy logopedyczne" służą do nauki i utrwalania poprawnej wymowy w zakresie głosek syczących (s, z, c, dz). Usprawniają pamięć, koncentrację i spostrzegawczość dziecka. Zestaw zawiera 27 gier i zabaw, kartoniki z obrazkami, dodatkowe kartoniki do gry memory oraz instrukcję ze wskazówkami dla rodzica/terapeuty. Wszystko zapakowane jest w estetyczne i trwałe pudełko, ktCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: WiR
 • Okładka: pudełko
 • Wymiary: 221 x 160

"Logopotyczki syczące. Gry i zabawy logopedyczne" służą do nauki i utrwalania poprawnej wymowy w zakresie głosek syczących (s, z, c, dz). Usprawniają pamięć, koncentrację i spostrzegawczość dziecka. Zestaw zawiera 27 gier i zabaw, kartoniki z obrazkami, dodatkowe kartoniki do gry memory oraz instrukcję ze wskazówkami dla rodzica/terapeuty. Wszystko zapakowane jest w estetyczne i trwałe pudełko, które pomoże zapobiec zgubieniu elementów. Różnorodność gier zapewnia dzieciom dobrą zabawę przy wykonywaniu, często żmudnych, ćwiczeń artykulacyjnych.

W zestawie znalazły się znane zabawy, takie jak kółko i krzyżyk, loteryjka, a także wiele innych ciekawych ćwiczeń, pomocnych w codziennej pracy nad poprawną wymową u dziecka. Są tu między innymi ćwiczenia artykulacyjne, związane z ćwiczeniami warg, języka, podniebienia i żuchwy. W sekwencjach słuchowych dzieci ćwiczą powtarzanie kombinacji sylab otwartych i zamkniętych w szeregu syczącym, czyli s, z, c, dz. W ćwiczeniach postrzegania wzrokowego dzieci powtarzają słowa wypowiedziane przez prowadzącego zajęcia, a następnie wskazują na konkretny obrazek, przedstawiający daną rzecz, osobę czy zjawisko. Ćwiczenia pamięci z kolei pozwalają rozwijać pamięć i spostrzegawczość przez powtarzanie i pokazywanie wcześniej nazwanych elementów.

"Logopotyczki syczące. Gry i zabawy logopedyczne" to zestaw ćwiczeń dla logopedów i rodziców do pracy z dziećmi z zaburzeniami mowy. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (4-7 lat), zarówno do pracy w grupie, jak i w czasie zajęć indywidualnych. Razem z "Logopotyczkami szumiącymi. Grami i zabawami logopedycznymi" tworzy wspaniały zestaw do nauki i zabawy.

Zestaw "Logopotyczki syczące" został opracowany przez Małgorzatę Nowak – neurologopedkę, logopedkę, oligofrenopedagożkę, zajmującą się pracą z dziećmi, młodzieżą i rodzicami w szkole, poradni i prywatnym gabinecie, prowadzącą terapie dla dzieci i dorosłych z różnymi zaburzeniami rozwojowymi i nabytymi (autystycznymi, chorobami genetycznymi) oraz terapię ręki i grafomotoryki oraz Jowitę Wilk, anglistkę i logopedkę, która od wielu lat zajmuje się nauczaniem języka angielskiego dzieci z dysleksją.

Zestaw został opublikowany nakładem Wydawnictwa WiR, oficyny tworzącej publikacje dla logopedów, terapeutów i osób pracujących z dziećmi zarówno w szkole, jak i w domu. WiR publikuje pomoce edukacyjne, pomoce do terapii dzieci, pomoce do terapii umysłowej osób dorosłych, jak również szkolenia i webinary. W publikacjach WiR kładzie nacisk na oryginalność i nowatorskie podejście do tematu, zasadność metodyczną, poprawność merytoryczną, a także urozmaiconą i ciekawą szatę graficzną.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3058580
Tytuł
Logopotyczki syczące. Gry i zabawy logopedyczne
Wydawnictwo
Rok wydania
2021
Wymiary produktu [mm]
221 x 160
Okładka
okładka pudełko
Długość
160
Głębokość
221
Wysokość
160
Nasza cena
78,63 zł
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
2 recenzje
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Joanna J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-10-09
  Wspaniała pomoc logopedyczna, już zamawiam kolejną część z szumiącymi i czekam na wydanie innych.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 28. maja, wtorek
0,00 zł

Produkty od autora:


3058580
Ładowanie...