Literatura europejska i łacińskie średniowiecze
Literatura europejska i łacińskie średniowiecze E.R. Curtiusa jest jego głównym dziełem. Należy do tych kilku książek, na których opiera się współczesne literaturoznawstwo porównawcze. Nieprawdopodobna erudycja Curtiusa sprawia, że widzimy ciągłość motywów, wydarzeń, przenośni itp. aż do dzisiaj. Jego książka ma znaczenie fundamentalne, jest nieustannie cytowana, pełni rolę swoistej encyklopedii lCzytaj więcej
- Wydawnictwo: TAiWPN Universitas Kraków
- Data premiery: 2018-05-26
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 68
- Wymiary: 238 x 168
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
790566
Tytuł
Literatura europejska i łacińskie średniowiecze
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
niemiecki
Liczba stron
68
Typ okładki
miękka
Wydanie
2
Data premiery
2018-05-26
Rok wydania
2018
Wymiary
238 x 168
Waga
1.13 kg
Wysokość
165 mm
Długość
240 mm
Głębokość
167 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
165 mm
Nasza cena
49,49 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Literatura europejska i łacińskie średniowiecze” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









