Łaska. Caravaggio. Tom 2
Michelangelo Merisi de Caravaggio, zwany Caravaggiem (1571-1610). Wrażliwy, porywczy, hedonista i awanturnik, zapisze się w dziejach sztuki jako jeden z największych artystów w historii, rzeźbiący swym pędzlem cienie i światło, aby stworzyć niezapomniane dzieła tchnące zdumiewającym realizmem. Cztery stulecia później inny włoski geniusz rysunku, Milo Manara, składa mu hołd w dwCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Taurus Media
- Serie: Caravaggio
- Data premiery: 2019-01-29
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 56
- Wymiary: 295 x 215
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
853608
Tytuł
Łaska. Caravaggio. Tom 2
Autor
Wydawnictwo
Serie:
Język
polski
Język oryginału
francuski
Liczba stron
56
Typ okładki
twarda
Wydanie
I
Data premiery
2019-01-29
Rok wydania
2019
Wymiary
295 x 215
Waga
0.63 kg
Wysokość
215 mm
Długość
295 mm
Głębokość
210 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
37,99 zł
Opinie i recenzje książki Łaska. Caravaggio. Tom 2
5,0/5
1 recenzja
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Arek L.2022-08-01Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









