Kulturowa historia alkoholu
Jain Gately (ur. 1965), brytyjski historyk kultury, a także powieściopisarz, w sposób rozległy jak jeszcze nikt dotąd opisał nader ważną rzecz w ludzkiej kulturze: picie napojów alkoholowych. Imponujący zamysł autora historia raczenia się trunkami od Sumerów po Bridget Jones i singielki przybrał w tym tomie postać niezwykłej opowieści pełnej swady i humoru. Alkohol pito w zamierzchłych czasach z pCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Aletheia
- Data premiery: 2012-08-16
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 596
- Wymiary: 205 x 145
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
272831
Tytuł
Kulturowa historia alkoholu
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
596
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2012-08-16
Rok wydania
2011
Wymiary
205 x 145
Waga
0.65 kg
Wysokość
145 mm
Długość
205 mm
Głębokość
145 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
145 mm
Nasza cena
68,49 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Kulturowa historia alkoholu” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









