Xi

Książki do nauki portugalskiego

 (16 produktów)

Portugalski dla początkujących. Zeszyt ćwiczeń

(okładka miękka)

26,89 
Wysyłka 2 dni robocze

Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka 3 + mp3

(okładka miękka)

28,49 
Wysyłka 24 godziny

Rozmówki portugalskie.

(okładka miękka)

10,99 
Wysyłka 24 godziny

Portugalski. Rozmówki na każdy wyjazd

(okładka miękka)

12,99 
Wysyłka 24 godziny

Portugalski nie gryzie! Poziom A1-A2

(okładka miękka)

32,29 
Wysyłka 2 dni robocze

Hello! Portugalski. Błyskawiczny kurs obrazkowy A1

(okładka etui kartonowe)

44,99 
Wysyłka 24 godziny

Gramatyka języka portugalskiego z praktycznymi przykładami

(okładka miękka)

18,89 
Wysyłka 24 godziny

Rozmówki portugalskie

(okładka miękka)

18,89 
Wysyłka 24 godziny

Portugues XXI 1. A1. Podręcznik / Ćwiczenia + online

(okładka miękka)

202,99 
Wysyłka 24 godziny

Gramatica Ativa 2. Podręcznik

(okładka miękka)

81,69 
Wysyłka 24 godziny

Portugues XXI 1. Livro do Aluno. Nivel A1

(okładka miękka)

152,99 
Wysyłka 24 godziny

Sprytny słownik port-pol, pol-port w.2015

(okładka miękka)

28,29 
Wysyłka 24 godziny

Książki do nauki języka portugalskiego na kursach i w domu

Bom dia, como você está? Choć w rankingach popularności języków z Półwyspu Iberyjskiego niepodzielnie króluje hiszpański, coraz większym zainteresowaniem cieszy się także portugalski. Piękna pogoda, wspaniała przyroda i bogactwo kulturalne Portugalii - zarówno części kontynentalnej, jak i Madery oraz Azorów - zachęcają coraz więcej naszych rodaków do podróży w wymienionych kierunkach; po portugalsku mówi się także w Brazylii i kilku krajach afrykańskich, co czyni z jego znajomości przydatną umiejętność dla amatorów egzotycznych wojaży.

Znajomość języka portugalskiego stwarza ponadto szerokie możliwości zawodowe - zarówno w roli nauczyciela czy tłumacza, jak i na stanowiskach w międzynarodowych przedsiębiorstwach zajmujących się handlem, outsourcingiem lub IT.

Nauka portugalskiego jest więc nie tylko przydatna, ale i satysfakcjonująca - tym bardziej, że sporą popularnością cieszą się podobne do niego języki francuski, hiszpański czy włoski, dlatego przy poznawaniu portugalskiego od podstaw w przypadku wcześniejszej znajomości któregoś z nich postępy przychodzą bardzo szybko. Pozytywne nastawienie, kompetentny nauczyciel i dobre książki do nauki portugalskiego - to wszystko, czego potrzebujesz, by już wkrótce zacząć budować samodzielnie pierwsze zdania w nowym języku!

Nauka języka portugalskiego - od czego zacząć?

Szeroki asortyment książek do nauki portugalskiego wychodzi naprzeciw potrzebom adeptów tego języka na różnych poziomach zaawansowania, w tym zwłaszcza dla osób początkujących, dla których rzetelne źródła wiedzy są absolutną podstawą. Na podręcznikach z popularnych serii wydawniczych, takich jak "Portugalski w tłumaczeniach" czy "Portugalski. Kurs Podstawowy" wydawnictwa Edgard zdecydowanie można polegać w tym zakresie: logiczny układ treści umożliwia rozpoznanie struktur gramatycznych i niezbędnego słownictwa krok po kroku, a ćwiczenia z podanymi rozwiązaniami - samodzielne sprawdzenie poprawności i utrwalenie zdobytej wiedzy.

Książki do nauki portugalskiego - rozmówki

W podróżach niezawodnie sprawdzają się rozmówki, czyli kieszonkowe podręczniki z listą najbardziej przydatnych na wyjeździe słów i wyrażeń. Warto mieć je pod ręką, by być w stanie zapytać o drogę, zamówić posiłek w restauracji, samodzielnie odczytywać napisy na szyldach. Rozmówki stanowią także znakomite uzupełnienie standardowej nauki portugalskiego - w opracowaniach tego typu podane są całe zdania, gotowe do praktycznego użytku w codziennej komunikacji, co daje Ci przykład zastosowania struktur gramatycznych w żywym języku.

Ładowanie...