Król na wagarach
Przedstawiamy Wam zbiór wierszy językowo przekręconych. Logopedycznych zagadek, słownych łamigłówek, wierszowanych łamisłówek, dzięki którym każda buzia się uśmiechnie. Czym różnią się paszcza i puszcza? Co to znaczy jarzyć smajeczko i spaleczyć się w kalec? Zapraszamy do główkowania.Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Literatura
- Data premiery: 2025-10-23
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 48
- Wymiary: 210 x 208
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3667287
Tytuł
Król na wagarach
Autor
Producent
Wiek od (lata)
6
Język
polski
Liczba stron
48
Typ okładki
twarda
Wydanie
2
Data premiery
2025-10-23
Rok wydania
2025
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
210 x 208
Waga
0.27 kg
Wysokość
208 mm
Długość
210 mm
Głębokość
7 mm
Szerokość
208 mm
Nasza cena
19,09 zł
Symbol produktu:
9788382084078
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Król na wagarach” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










