Xi

Jadzia Pętelka nie odda łopatki

Wydana przez Zieloną Sowę książka Barbary Supeł z uroczymi ilustracjami Agaty Łukszy "Jadzia Pętelka nie odda łopatki" to kolejna część bestsellerowej serii "Jadzia Pętelka". Autorka stworzyła sympatyczną serię literacką przeznaczoną dla czytelników w wieku 1-3 lat dopiero rozpoczynających swoją przygodę z książkami, opowiadającą o zabawnych i pouczających zarazem perypetiach niesfornej Jadzi PęteCzytaj więcej

Wydana przez Zieloną Sowę książka Barbary Supeł z uroczymi ilustracjami Agaty Łukszy "Jadzia Pętelka nie odda łopatki" to kolejna część bestsellerowej serii "Jadzia Pętelka". Autorka stworzyła sympatyczną serię literacką przeznaczoną dla czytelników w wieku 1-3 lat dopiero rozpoczynających swoją przygodę z książkami, opowiadającą o zabawnych i pouczających zarazem perypetiach niesfornej Jadzi Pętelki.

To opowieści, która wyjaśniają dzieciom codzienną rzeczywistość, uczą empatii i szacunku, pokazują jak radzić sobie z emocjami i życiowymi wyzwaniami - a wszystko z barwnymi, doskonale uzupełniającymi tekst ilustracjami, które cudownie oddziałują na wyobraźnię maluszków.

O czym jest książka "Jadzia Pętelka nie odda łopatki"?

"Jadzia Pętelka nie odda łopatki" stanowi kolejne spotkanie z charyzmatyczną, uroczą i niesforną bohaterką, w towarzystwie której młodzi czytelnicy mierzą się z różnymi perypetiami i sytuacjami - znanymi z własnej codzienności. Podążając za Jadzią, odkrywają więc sposoby na takie sprawy, jak wyciszenie przed snem, oswajają się z tematem kąpieli, mycia zębów czy siusiania do nocnika, wspólnie przygotowują się do wyjścia na spacer. Każde z opowiadań niesie pozytywny, pouczający przekaz, wspierający harmonijny rozwój maluchów i rozbudzający w nich poczucie własnej wartości.

Tytułowa łopatka z niniejszej części serii stanowi oczywiście prostą, ale jakże znaczącą metaforę. Jadzia otrzymuje ją bowiem w prezencie i uważa, że jest najlepsza ze wszystkich. Za żadne skarby nie zamierza się nią dzielić. Dopiero z czasem zdaje sobie sprawę, że dzielenie się z innymi dziećmi z piaskownicy uczyni zabawę lepszą i ciekawszą.

"Jadzia Pętelka nie odda łopatki" - opinie

Książka "Jadzia Pętelka nie odda łopatki" to kolejna wartościowa pozycja w portfolio autorek. Dzięki prostemu językowi, krótkim tekstom, elementom aktywizującym oraz czytelnej, zabawnej warstwie graficznej lektura przyciągnie uwagę dziecka i wesprze je w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami.

Książka zainspiruje was do rozmowy na ważne życiowe tematy i udzieli ważnej lekcji o tym, jakimi wartościami powinniśmy się kierować. Wspólna lektura z rodzicami lub rówieśnikami z pewnością wzmocni wzajemne więzi, dostarczając przy tym świetnej zabawy połączonej z nauką!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3337459
Tytuł
Jadzia Pętelka nie odda łopatki
Producent
Liczba stron
24
Data premiery
2023-03-08
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
198 x 197
Okładka
twarda
Waga Produktu [kg]
0.19
Długość
190
Głębokość
190
Wysokość
197
Nasza cena
20,49 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Jadzia Pętelka nie odda łopatki” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 26. czerwca, środa
0,00 zł

O Autorze


3337459
Ładowanie...