Xi
 » Książki dla dzieci  » Wiek 0-2  » Bajki i wierszyki

Najczęściej kupowane razem

Jadzia Pętelka idzie do dentysty. Jadzia Pętelka
20,19 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
61,57 zł

Jadzia Pętelka jak zawsze pomaga dziecku odkrywać świat. Poznaj nową przygodę tej wspaniałej bohaterki! Jak przebiegnie wizyta u dentystki i czego tym razem nauczy się dziewczynka? "Jadzia Pętelka idzie do dentysty. Jadzia Pętelka" to świetna opowieść pełna wskazówek dla małych dzieci, dzięki której czytelnik sprawdza, jak wyglądają zabiegi dentystyczne oraz dlaczego warto codziennie dbać o zęby. Ta kolorowa książeczka ułatwia dziecku przygotowanie się na pobyt u dentysty i pomaga zrozumieć, że tak naprawdę nie jest to nic strasznego!

"Jadzia Pętelka idzie do dentysty. Jadzia Pętelka" - o czym jest książka z rewelacyjną bohaterką literatury dziecięcej?

Jadzia ponownie przybywa dzieciom z pomocą, a tym razem dzielnie wyrusza do dentystki. Przed bohaterką badanie zębów, które warto powtórzyć co jakiś czas. Na szczęście sympatyczna pani wszystko wyjaśnia dziewczynce i pomaga jej pokonać strach. Nawet, gdy w zębie będzie jednak jakaś dziura! Jadzia odkrywa wyposażenie dentysty, a później sprawdza, jak naprawdę smakują owocowe pasty do zębów. Jak zwykle będzie to dla niej świetna przygoda, a także szansa, by nauczyć się czegoś nowego!

"Jadzia Pętelka idzie do dentysty. Jadzia Pętelka" - opinie o kolejnej książce Barbary Supeł

Pięknie ilustrowana książeczka świetnie wyjaśnia dziecku, na czym polega wizyta u dentysty, a przy tym skutecznie zachęca do mycia zębów. Prosty styl tego opowiadania pomaga kilkulatkowi dobrze zapamiętać przygodę Jadzi i zrozumieć, czego może się spodziewać podczas badania. "Jadzia Pętelka idzie do dentysty. Jadzia Pętelka" Barbary Supeł to wartościowa książeczka edukacyjna, dzięki której mały pacjent świetnie poradzi sobie ze strachem przed pójściem do dentysty, a przy okazji zapamięta różne ciekawostki o zdrowych zębach. Ta książeczka powinna trafić do każdego dziecka!

Rodzina Pętelków już od lat pomaga dzieciom w odkrywaniu świata i pozyskiwaniu nowych umiejętności. Twórczość Barbary Supeł opowiada o codziennych sprawach, ułatwiając zrozumienie ich najmłodszemu dziecku. Krótkie opowiadania pełne wspaniałych ilustracji oraz elementów aktywizujących czytelnika łatwo przyciągają uwagę kilkulatka. Autorka studiowała nauki o rodzinie i doskonale wykorzystuje zdobytą wiedzę w swojej twórczości! Jej książeczki zdobyły uznanie wydawców, rodziców, a przede wszystkim również dzieci.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

3388703
Ładowanie...