Im Beruf NEU Fachwortschatztrainer Einzelhandel

Książka przeznaczona dla osób, które chcą dodatkowo opanować specjalistyczne słownictwo z dziedziny handlu; obejmuje ponad 900 słówek pogrupowanych tematycznie w 40 kategorii. Podręcznik ten znajdzie zastosowanie zarówno na kursach ogólnych, jak i kursach języka zawodowego; doskonale nadaje się również do samodzielnej nauki. Czytaj więcej

  • Wydawnictwo: Hueber Polska
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 80
  • Wymiary: 237 x 182
więcej parametrów

O książce

Książka przeznaczona dla osób, które chcą dodatkowo opanować specjalistyczne słownictwo z dziedziny handlu; obejmuje ponad 900 słówek pogrupowanych tematycznie w 40 kategorii. Podręcznik ten znajdzie zastosowanie zarówno na kursach ogólnych, jak i kursach języka zawodowego; doskonale nadaje się również do samodzielnej nauki.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3239582
Tytuł
Im Beruf NEU Fachwortschatztrainer Einzelhandel
Wydawnictwo
Liczba stron
80
Typ okładki
miękka
Rok wydania
2022
Wymiary
237 x 182
Wysokość
182 mm
Długość
237 mm
Głębokość
237 mm
Nasza cena
68,29 zł
Dziękujemy za Twoją ocenę!
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Im Beruf NEU Fachwortschatztrainer Einzelhandel” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji.
Dostawa i płatność